Silný príbeh: Na počesť svojho otca s Alzheimerom si dala vytetovať motív, ktorý ho dohnal k slzám

348

Láska medzi dieťaťom a rodičom je taká silná, že prekoná naozaj čokoľvek. Dnes vám prinášame dôkaz, ktorý vás o tom presvedčí. Ide o príbeh mladej ženy, ktorá sa dozvedela o ochorení svojho otca a spravila veľké gesto.

5a4b5a571d9ddfbd31419cd8a0.jpg
Zdroj: isabel.no.uh / Tiktok

Na TikToku sa podelila o video, na ktorom prejavila poctu svojmu otcovi s Alzheimerovou chorobou. Na pravú ruku si dala vytetovať obraz, ktorý symbolizuje jej neochvejnú lásku a podporu svojmu otcovi. Nachádzajú sa na ňom dve vlny s číslom 52, čo je rok narodenia jej otca. Isabel zároveň dodáva, že dúfa, že rovnaké tetovanie si dá spraviť aj jej mama.

6bb11a56f099a862aaf80c5448.jpg
Zdroj: isabel.no.uh / Tiktok

Vo videu počuť, ako svojmu otcovi vysvetľuje, že dve vlny symbolizujú ich dvoch a dala si vytetovať aj rok jeho narodenia. Jej otec bol dojatý, pretože miluje vlny. Isabel spomína, ako sa chodili plaviť a otec ju naučil plávať. Odmalička je to jej obľúbená spomienka spojená s otcom.

Vlny si dala vytetovať na rameno, pretože je to viditeľné miesto. Vďaka tomu si otec pri pohľade na ňu vždy spomenie na jej detstvo a spoločné zážitky. Zároveň mu to bude pripomínať, kedy sa narodil a čím všetkým si prešiel.

b331795fb4820bddf0b0e868bd.jpg
Zdroj: isabel.no.uh / Tiktok

Otec ju na videu následne objíme a do očí sa mu hneď nahrnú slzy. Vyzná svojej dcére lásku a spoločne si užívajú tento silný moment medzi rodičom a dieťaťom. Video je silným dôkazom nezlomného puta a náročnej cesty Alzheimerovej choroby.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.