The Rock a jeho premena: Prečítajte si o jeho emotívnej ceste otcovstvom

2462

Dwayne Johnson, herec známy najmä vďaka sérii Rýchlo a zbesilo, je hrdým otcom troch dievčat. Jeho najstaršia dcéra z predchádzajúceho manželstva Simone má 21 rokov. So svojou súčasnou manželkou Lauren Hashian má dve malé dcérky – Jasmine (7) a Tianu (4). Johnson na svojich sociálnych sieťach nešetrí láskyplnými zábermi svojej rodiny, čím ukazuje, aké hlboké puto medzi sebou majú.

Zdroj: therock/Instagram

The Rock sa podelil o svoju skúsenosť s otcovstvom a prezradil, že z neho spravilo súcitnejšieho a láskavejšieho človeka. Na Instagrame zverejnil video, kde mu jeho mladšie dcéry celkom menia vizáž. A čo je väčší dôkaz lásky, ako sa nechať kompletne zmaľovať svojimi malými dcérkami?

Radosť mu však robí aj Simone. Jeho najstaršia dcéra si splnila svoj životný sen a podpísala zmluvu s WWE. Stala sa tak najmladšou signatárkou v histórii spoločnosti, čo svedčí o jej obrovskom talente a odhodlaní. Herec je mimoriadne pyšný a povedal, že je preňho veľkou cťou, že sa dcéra rozhodla ísť v jeho stopách. Zároveň si chce však raziť vlastnú cestu, za čo je na ňu ešte pyšnejší.

View this post on Instagram

A post shared by Dwayne Johnson (@therock)

Vďaka mnohým prejavom lásky (nielen) na sociálnych sieťach sa Dwayne Johnson stal známym milujúcim otcom. Svojich blízkych vždy stavia na prvé miesto a svoj nabitý program sa vždy snaží vyvážiť časom stráveným s manželkou a deťmi. Prezradil, že najdôležitejšou rolou v jeho živote je byť otcom svojich dcér. Nikdy nedopustí, aby ho jeho neúprosný pracovný program ukracoval o spoločne strávené chvíle s rodinou.

Zdroj: therock/Instagram

Dojala vás oddanosť Dwayna Johnsona? Inšpirujte ostatných a prezraďte nám, ako trávite čas s rodinou vy.

Zdroj

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre