Tieto dvojičky sa považujú za najkrajšie na svete a pri pohľade na nich s tým možno iba súhlasiť

5346

Deti sú roztomilé, zvlášť si to myslíme o tých našich, resp. tých, ktoré patria do našej rodiny. Avšak, treba to niekedy priznať aj o úplne cudzích deťoch. A keď Jaqi Clementsová pred deviatimi rokmi priniesla na svet svoje dcéry dvojčatá, ľudia si všimli, že v nich je niečo mimoriadne. Už keď boli batoľatá, už vtedy im mnohí predpovedali, že sa stanú modelkami. Nemýlili sa. Dvojičky sú dnes známe ako „najkrajšie dvojčatá na svete“, preto niet divu, že sa o nich trhajú stovky agentúr.

Narodili sa v Kalifornii síce o 4 a pol týždne skôr, no sú absolútne zdravé. Ich rodičia, Kevin a Jaqi Clements, dali mená svojim dvojčatám skôr, ako sa narodili. A hneď po pôrode boli lekári a zdravotné sestry v nemocnici ohromení ich krásou. Postupne rástli a zároveň rástla aj ich krása. O 6 mesiacov neskôr ich už matka vniesla do sveta modelingu. Potom však zmenila názor, pretože sa museli starať o svojho dvojročného syna Chaseho a svoje dve dcéry, čo nebolo ľahké. Nuž a v roku 2017 bola Jaqi pripravená dať modelingu ďalšiu šancu. Ich dcéry rástli a rozvíjali svoje vlastné osobnosti, svoj talent radi predvádzali pred publikom. So súhlasom svojich dcér im preto matka pomohla vydať sa na neľahkú cestu, onedlho už Ava a Leah podpísali spoluprácu s 2 rôznym agentúrami.

Jaqi sa však stará o všetko, je ako ich manažérka. Zabezpečuje, aby jej dcéry riadne chodili do školy a ich pracovné povinnosti plánuje tak, aby všetko stíhali, školu aj ich modelingové povinnosti. Keď sa dvojčatá musia objaviť na scéne, vstávajú skoro, aby sa dostavili do Los Angeles, pretože práve tam sa odohráva väčšina ich pracovných povinnosti. Sú síce mladé a zdá sa, že majú veľa povinnosti, no ich matka pre nich robí všetko, čo sa len dá, aby to nemali také ťažké. Predsa len sú to deti a potrebujú ešte veľa zábavy. A o tú sa snaží postarať práve ich rodička.

V počiatočných dňoch kariéry týchto dvoch dievčat ich matka fotografovala so starým fotoaparátom alebo mobilným telefónom. Teraz prenecháva túto prácu profesionálnym fotografom. Počas tých rokoch sa tieto nádherné dvojčatá úspešne dostali k známym značkám ako Crocs, Sandcastle Magazine, Target, Skechers, Recess Kids a ďalším. Ich nepopierateľná prirodzená krása skrátka ukradla srdce každému, kto ich videl. Aj keď ich matka spočiatku nevedela, čo ich bude baviť, skúsila viacero veci. Chuť na modeling postupne rástol, no venujú sa aj plávaniu či tancu. Sú všestranne nadané.

Možno vás to neprekvapí, ale aj ich brat Chase Robert je ambicióznym modelom a taktiež rád hrá basketbal. Aj keď Ava a Leah čelia kritike zo strany určitej časti publika, tak stále vedia, že im ich rodina kryje chrbát za každých okolností.

 

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre