Tieto posteľné obliečky vdýchnu vašej spálni život a dodajú jej atmosféru

1036

Či už sa sťahujete do nového alebo vás len omrzela stará posteľná bielizeň, tieto inšpirácie vám môžu pomôcť pri orientovaní sa medzi tisíckami druhov posteľných obliečok na Slovensku. A čo frčí? Zaručene sú to minimalistické vzory ale v top nájdeme aj odvážne vzory, ktoré zaručene na prvý pohľad upútajú ľudskú pozornosť.

Výhodou jednoduchých a minimalistických vzorov je ich nadčasovosť a teda tak skoro „neomrzia“ a ladia s vašim zariadením spálne. Mimo vzhľadu je však dôležité dbať aj na zloženie materiálu z ktorého je posteľné prádlo ušité. Niekedy sa obliečky na posteľ vyrábali len z bavlny, hodvábu alebo ľanu . Dnes je materiálov rozhodne viac a zákazník má z čoho vyberať.

Najčastejšie sú však k dispozícií bavlnené alebo polyeste rové obliečky. Bavlna má slúžiť ako tá „jemná“ zložka zatiaľ, čo polyester dodáva obliečkam odolnosť a chráni pred rýchlym pokrčením. Na trhu nájdeme aj rôzne druhy hodvábov alebo ľanu . Niektoré obliečky vyrábajú s ohľadom na alergikov a ich potreby .

Bavlnené obliečky Stars Navy blue

Posteľné obliečky

Bavlnené obliečky Stars

Bavlnené obliečky Bodka Čokoláda

Saténové obliečky House Lorenzo

Obliečky Pastel Stripes

Bavlnené obliečky Navy

Obliečky Triangel

4Home Bavlnené obliečky

4home Bavlnené obliečky Sivá

4Home Bavlnené obliečky Zelená

Bavlnené obliečky Dandelion

Obliečky Flowers

Obliečky Geometric

Obliečky Flowers

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre