Tieto video zaujímavosti valcujú naše sociálne siete: Galapágska korytnačka, ktorá sa stala hrdinom alebo ako muža zabila vlastná brada

676

Už nejaký ten čas prinášame našim sledovateľom na sociálnej sieti YouTube krátke video zaujímavosti pre spríjemnenie ich niekedy náročného dňa. Ak nás na YouTube nesledujete budeme radi ak to napravíte a získate vďaka tomu prístup k nášmu extra obsahu vo forme videií. Tieto Youtube Shorts zaujali v poslednej dobe najviac. Vypočujte si príbeh Galapágskej korytnačky, ktorá zachraňuje vlastný druh, zistite aké boli posledné slova Boba Marleyho pred smrťou alebo ako zistila žena, že ju jej priateľ podvádza

 

Ako galapágska korytnačka Diego zachraňuje vlastný druh

Posledné slova Boba Marleyho pred smrťou

 

Inteligentné hodinky, ktoré toho prezradili viac ako mali

 

Najrýchlejšie rastúca rastlina na Zemi

 

Muž s najdlhšou bradou na svete

 

Najkratší komerčný let

Japonci, ktorí miznú bez stopy

Tip ako prestať fajčiť

 

Ak vás video zaujímavosti zaujali budeme vďačný ak nám zanecháte odber alebo akúkoľvek interakciu na YouTube. Ak uprednostňujeme písaný formát tak stále máme množstvo zaujímavosti ku káve v písanej a grafickej podobe.

 

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre