Tieto ženy sú jedinečným zjavom, pozrite sa čím vynikajú oproti všetkými ostatným ženám

5892

Ženy sú to nežnejšie pohlavie, no majú nemenej dôležité postavenie ako muži. Mnohé vynikajú svojou silnou osobnosťou a niektoré nezlomnou vôľou. V tomto článku uvidíte aké rôzne a tiež bizarné rekordy držia tieto ženy.

Lauren Williams

Je známa tým, že ma neuveriteľné dlhé nohy. Merajú až 124,4 cm a sú jednoznačne najdlhšie v celom USA.

Bethany Hamilton

Bethany Hamilton prišla o celú ruku po útoku žraloka počas surfovania. Našťastie tento incident prežila a ani to ju nezastavilo, aby mohla ďalej surfovať. V roku 2005 získala národný surfový titul a bola inšpiratívnou osobnosťou pre mnohých.

Julia Gnuse

View this post on Instagram

La norteamericana Julia Gnuse, es una de las mujeres más tatuadas del mundo. Según el libro Guinness World Record, es conocida como La Dama Ilustrada. Alrededor de los 30 años de edad a Julia le diagnosticaron Porfiria Cutánea Tarda, motivo por el cual decidió pintar su cuerpo. Este tipo de Porfiria le provocaba en su cuerpo la aparición de ampollas al estar en contacto con el sol y que luego acababan convirtiéndose en cicatrices. —————- The American Julia Gnuse, is one of the most tattooed women in the world. According to the Guinness World Record, she is known as The Illustrated Lady. Around 30 years of age, Julia was diagnosed with Porphyria Cutanea Tarda, which is why she decided to paint her body. This type of Porphyria cause in her body the appearance of blisters when she is in contact with the sun and they become scars.

A post shared by ??Somos Porfiria (@somosporfiria) on

Julia Gnuse má tetovanie na viac ako 95% svojho tela. Začalo sa tetovať, aby zakryla kožné nedostatky a nakoniec sa to stalo jej závislosťou. Je tiež zapísaná v Guinnessovej knihe rekordov ako najpotetovanejšia žena na svete.

Becca Meyers

Narodila sa so vzácnou genetickou poruchou nazývanou „Usher syndróm“, Becca Meyers sa narodila hluchá a pomaly slepá. No to ju nezastavilo a vytvorila dva svetové rekordy a získala šesť medailí na Pan Pacific v para-majstrovstvách v roku 2014.

Kristina Rei

Vo veku 22 rokov má Kristina Rei najväčšie pery na svete po vpichnutí 100 injekcií. Chcela vyzerať ako Jessica Rabbit.

Natasha Veruschka

https://www.instagram.com/p/mbzOymnT3I/?tagged=natashaveruschka

Kráľovná mečov, Nataša Veruschka je známa tým, že dokáže prehltnúť 14 mečov. Je tiež viacnásobnou držiteľkou titulov zapísaných v Guinnessovej knihe rekordov.

Sarah Massey

Photo by youtube

Sarah Massey má zrejme najväčší zadok na celom svete. Je široký totiž až 2,1 metra.

Ann and Claire Recht

Sú zapísané v Guinessovej knihe rekordov ako najvyššie dvojčatá na svete. Merajú 2,01 m.

Jyoti Amge

Photo by wikimedia

Držiteľka svetového rekordu a je zapísaná v Guinessovej knihe rekordov ako najmenšia žena na svete. Meria iba 63 cm.

Aneta Florczyk

Photo by wikimedia

Aneta Florcyzk je s najvyššou pravdepodobnosťou najsilnejšou ženou na svete. Je tiež zapísaná v Guinnessovej knihe rekordov. Tento rekord spočíva v tom, že zdvihne najviac ľudí do vzduchu za dve minúty. Celkovo zdvihla 12 ľudí.

Kim Goodman

https://www.instagram.com/p/BIpPVuej8cC/?tagged=kimgoodman

Má pôsobivé očné bulvy. Je zapísaná v Guinessovej knihe rekordov pre najvzdialenejšie okuliare. Vyčnievajú 12 mm od očných jamiek.

Anastasiya Shpagina

View this post on Instagram

#anastasiyashpagina #rusia #model

A post shared by Anastasiya Shpagina (@anastasiyashpagina___) on

Je fanúšičku anime. Pomocou make-upu premení tvár tak, že vyzerá ako kreslená postavička. Na Facebooku je už veľmi známa.

Chanel Tapper

Má veľmi pôsobivý jazyk. Je tiež držiteľkou svetového rekordu, ktorý je zapísaný v Guinessovej knihe rekordov za najdlhší jazyk na svete, ten meria 9,9 cm.

Supatra Sasuphan

Photo by youtube

Supatra Sasuphan má husté vlasy a rastú jej cez tvár, ruky, nohy a chrbát, čo je spôsobené veľmi zriedkavým Ambras syndrómom. Dokonca ani laserový zákrok nepomohol zastaviť rast vlasov. Z tohto dôvodu je zapísaná v Guinnessovej knihy rekordov.

Asha Zulu Mandela

Asha Zulu Mandela má jedne z najdlhších vlasov, ktoré ste kedy videli. Sú 16,7 metrov dlhé a vážia 19 kg. Musí mať veľmi silný krk.

Christine Walton

Táto žena má najdlhšie nechty na svete. Na ľavej ruke majú nechty 3 metre a 22,8 cm, na pravej ruke má nechty dlhé 2,7 metra a 17,7 cm. Trvá na tom, že jej vôbec nebránia žiť normálny život.

Abigail a Brittany Hensel

Photo by youtube

Majú tie isté ramená, nohy, telo a vnútorné orgány. Abigail a Brittany Hensel sú siamské dvojčatá s dvoma rôznymi hlavami. Dokončili univerzitu a obe pracujú ako učiteľky.

Duangjay Samaksamam

Photo by youtube

Vzhľadom na vzácny a bolestivý stav je Duangjay Samaksamam žena s najväčšími rukami na svete. Jej ruky sú také ťažké, že sotva môže robiť jednoduché úlohy. Jediným riešením by bolo ich odstrániť, ale to odmieta urobiť.

Zdroj: list25

 

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

1 Komentár
Najhodnotnejšie
Najnovšie Najstaršie
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
Jakub
27. februára 2018 14:35

Neviem ako to zobrazuje inym ale mne sa instagramove prispevky prekryvaju a clanok sa kôli tomu neda citat :(