V Barcelone je celoročne príjemné počasie, ale na jar má svoje špeciálne čaro. Momentálne sa dajú kúpiť letenky do Barcelony za veľmi výhodné ceny.

Celý výlet vám zaberie iba tri dni a odlet je z neďalekého budapeštianskeho letiska.

Táto ponuka už nie je aktuálna. Ak hľadáte letenky barcelony prejdite na túto podstránku.

pixabay.com

 

Dátum a čas letu

V termíne od 10. apríla do 12. apríla kúpite spiatočnú letenku pre jednu osobu za 45 €.  Ak váhate, nerobte to, ceny už pôjdu pravdepodobne iba hore. Rezerváciu môžete urobiť cez stránku ryanair.com.

Batožina

Nezabudnite na to, že v cene letenky máte iba príručnú batožinu. V cene letenky máte dve príručné batožiny, pričom kufor s maximálnymi rozmermi 55x40x20cm vám po novom pri najlacnejších letenkách umiestnia do podpalubia. Druhý kus batožiny (malú kabelku, batoh, laptop si môžete zobrať na palubu, maximálne rozmery sú 35x20x20cm).

Čo v Barcelone?

V Barcelone nevynechajte rušnú ulicu Las Ramblas, svetoznámu La Sagrada Familia alebo známy park Parc Guëll. Pochutnajte si na výborných jedlách a zohrejte sa príjemným jarným slnkom. Viac tipov o cestovaní do Barcelony sme zhrnuli do stručného cestopisného článku.

 

 

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.