Tip na máj: ponuka spiatočných leteniek do Dubaja len za 115€!

235

Dubaj jednoznačne patrí medzi vyhľadávané destinácie a to najmä bohatých ľudí. Teraz však môžete navštíviť túto krajinu luxusu, ale aj exotickú a historickú krajinu za výhodné ceny leteniek.

Photo by muneebfarman

Za cenu spiatočných leteniek teraz zaplatíte 115€! Táto cena je dostupná len pre členov Wizz Discount Club. Ak však členom nie ste, členské si môžete zakúpiť za 30€/rok. Dostaviť sa musíte na letisko do poľských Katowíc a odtiaľ odletíte do Dubaja.

Termín:

Za túto cenu je dostupný termín od 10.5. – 22.5.2018. Viac na stránke wizzair.

Batožina:

V tejto cene si môžete so sebou zobrať aj príručnú batožinu s rozmermi maximálne 55×40×23cm a s váhou do 10 kg.

Prečo do Dubaja?

– Najvyššia budova Burj Khalifa je najnavštevovanejšia budova v tejto krajine. Má najrýchlejší výťah, najviac poschodí a najvyššie položený otvorený bazén.

– Burj al-Arab – najtypickejší symbol Dubaja je luxusný hotel nazývaný Veža Arabov v tvare plachetnice. Má 62 poschodí a všetko čo je v budove zlaté, je naozaj zlato.

Photo by keerthichn

– Dubai Fountain – najväčšia tancujúca fontána na svete. Osvetľuje ju 6 600 svetiel a 25 farebných projektorov. Voda strieka do výšky 152 metrov. Večerné predstavenia bývajú každú pol hodinu od 18:00 do 23:00.

– Wild Wadi Waterpark – jeden z najmodernejším vodných parkov z 24 vodnými dráhami, umelým vlnobitím a ďalšími atrakciami. Nachádza sa v blízkosti Burj Al-Arab. Pre ľudí hľadajúcich dobrodružstvo a adrenalín je to dokonalé miesto.

– Dubaj má až 1 500 km pláži.

dubai fotografia
Foto od Edgardo W. Olivera

– Dubai Mall – najväčšie obchodné a zábavné centrum na svete. Súčasťou komplexu s 1 200 obchodmi sú kiná, akvárium, Discover Centre, klzisko, tematický park s 15 adrenalínovými atrakciami a ešte mnoho iného.

– Stravovanie v arabských či indických reštauráciách je lacné a veľmi chutné. Dlhá večera vo dvojici Vás vyjde asi na 20€. Voda či šaláty bývajú zadarmo.

dubai fotografia
Foto od Thomas Depenbusch (Depi)

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre