8 tipov, ako reštartovať konverzáciu so ženou

770

Takmer každému mužovi sa už stalo, že konverzácia so ženou, ktorá sa mu páči, začala viaznuť. Známy zahraničný web Wiki How priniesol niekoľko tipov, ako znovu naštartovať rozhovor so zástupkyňami nežnejšieho pohlavia.

1 – Pripomenúť sa

Pokiaľ konverzácia už nejaký čas viazne a nie ste v kontakte, je určite vhodné ozvať sa. Spomínaný web Wiki How napríklad odporúča správy typu: Ahoj, už dlhší čas sme sa nevideli, atď, prípadne Ahoj cudzinec, ako sa máš, respektíve ako si sa mala.

e520fb14 8497 41c3 9d70 7a2c7694e567
girl“ by zhaohui008008 is licensed under CC BY-SA 2.0

2 – Vrátiť sa späť ku téme, o ktorej ste predtým hovorili

Ďalší dobrý spôsob na prelomenie ľadov môže byť spomenutie témy, ktorú ste už v minulosti preberali, ale napríklad nedokončili, prípadne si nepovedali všetko. V tomto prípade sa odporúčajú napríklad správy typu „Ako sa volala pesnička, o ktorej si povedala, že sa ti páči?“ alebo „Len som premýšľal o tom, čo si povedala minulú noc… Ako si sa o tom toľko dozvedela?“

smiling girl in blue sleeveless dress
Photo by Meritt Thomas on Unsplash

3 – Náhodná otázka o novej téme

Pre tých, ktorí sa už nechcú vracať k tomu, ako dlho ste spolu nekomunikovali alebo pátrať po starých témach, je najlepšia táto alternatíva. Náhodná otázka o úplne novej téme. Ideálne je, ak je to napríklad zábavná otázka.

woman leaning on neon signage
Photo by Max Andrey on Unsplash

4 – Spoločné koníčky

Dobrý spôsob na prelomenie ľadov môže byť napríklad spomenutie spoločných záujmov alebo koníčkov. Pri dobrom načasovaní a správnom použítí slov môže prelomiť ľad aj správa o spoločných spomienkach súvisiacich s daným hobby.

grayscale photography of dancing couple
Photo by Alvin Mahmudov on Unsplash

5 – Opýtať sa na jej názor

Veľká väčšina ľudí sa rada podelí o svoj názor, takmer na čokoľvek. Na reštart konverzácie môže kľudne poslúžiť obyčajná otázka s dodatkom, že chcete spoznať jej názor na danú vec alebo situáciu.

woman in white crew neck shirt smiling
Photo by Jake Nackos on Unsplash

6 – Informovať ju o najnovšom evente

Ďalší skvelý spôsob, ako naštartovať debatu môže byť napríklad pripomenutie eventu, ktorý by ju mohol zaujímať. Spomínaný web Wiki How odporúča najskôr správu s otázkou, ako bolo na jej poslednom evente, párty, výlete alebo dovolenke. Následne je možné prejavť jej záujem tým, že jej pošlete, kde sa koná najbližší event alebo trip, ktorý by ju mohol zaujímať.

a woman sitting on a surfboard in the water
Photo by untldshots on Unsplash

7 – Zdieľať s ňou vtipnú story

Skvelý spôsob ako sa pripomenúť je napríklad zdieľať s ňou vtipnú alebo bláznivú historku, ktorá sa nedávno stala. Wiki How odporúča začať napríklad frázou: Neuveríš, čo sa stalo alebo Hádaj, čo ti musím povedať.

efc30493 80ad 498d 8919 eab4c4a7e374
Laughing Woman“ by Chris Hunkeler is licensed under CC BY-SA 2.0

8 – Povedať jej príbeh pomocou emojis

Posledná zaujímavá rada je napríklad vyrozprávať jej nejaký príbeh alebo situáciu formou emojis. K tomu priložiť otázku, aby uhádla, aký príbeh emotikony rozprávajú.

6f1b53ab 7e07 4ce7 b294 d491dca36627
Emoji talk, with Ben and Mary“ by Ben Chun is licensed under CC BY-SA 2.0

Zdroj

Tomáš sa písaniu článkov a copywritingu všeobecne venuje už 10 rokov. Pravidelne prispieva svojou tvorbou do viacerých kategórii na našom webe a nižšie nájdete zoznam jeho článkov.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.