Títo ľudia nevynikajú svojou dokonalosťou čo sa výzoru týka, ale svojou jedinečnou inakosťou

36931

Bezchybné telo, veľké oči, objemné pery, rovný nos, či husté vlasy a dokonalá pleť – všetky tieto tzv. štandardy krásy sú nielen zastarané a staromódne, ale aj trochu nudné, keďže sú už rokmi zaužívané. Dnes vám však ukážeme niečo iné. Po tomto si uvedomíte, že existujú aj skutočne jedineční ľudia, ktorých nezaujíma takéto chápanie krásy, ale sú „iní“ a to je to, čo ich robí výnimočnými.

Pehy, nezvyčajné farby očí, pokožky či telesné rysy, ako nemá nikto iný. Toto sú zvláštnosti, ktoré pritiahnu naozaj každé oko. Poďme sa teraz pozrieť na niekoľko ľudí a uvidíte, že tí vynikajú z radu rôznymi zvláštnosťami.

View this post on Instagram

photographer°•°•°•° @alexanderplonsky Всё началось 5 лет назад .Обычный день я стоял у зеркало ,увидел себя и на моём лице было маленькое белое пятнышко..С каждым днём число и размеры белых пятен увеличивалось.После уже начались видется белые волосы .С начало было ужасно,я не понимал что происходит со мной,не мог привыкать со взглядами людей и многочислеными вопросами.Но с годами всё изменилось!!Изменилось моё мышление.Начал любить себя и каждое белое пятно.Благодаря этому я выделяюсь на сером фоне одинаковых лиц людей..Я ПРЕКРАСЕН И ВСЕГДА БУДУ ИМ!!!?? #vitiligolife #vitiligo #boy #white

A post shared by Сэм (@sem_kobelyan) on

https://www.instagram.com/p/Bj2i_nYjqPX/?utm_source=ig_web_copy_link

View this post on Instagram

#tbt nothing like crisp digitals

A post shared by Mekhi Lucky (@officialmekhilucky_) on

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre