Toto dievčatko sa narodilo zdravé len zázrakom a vďaka jej nevrlému výrazu tváre je veľkou hviezdou

1344

Keď sa narodila malá Winter Josephine, tak každý kto ju videl, povedal: „Vyzerá tak naštvane.“ A skutočne pôsobila ako mimoriadne zamračené a nahnevané dieťa. Jej matka Hollie Wallisová tvrdila, že to vyzeralo tak, akoby jej dievčatko bolo naštvané, že prišlo na tento svet a chcela sa vrátiť späť. Jej nevrlá tvár však prinútila ľudí, aby sa usmievali a z Winter sa stala hviezda sociálnych sieti.

1 117

Tehotenstvo bolo pre rodičov príjemným prekvapením

Pre Hollie Wallis bolo skutočne veľké prekvapenie, keď jej tehotenské testy ukázali, že je tehotná. Bolo to preto, že len rok pred otehotnením podstúpila pár operácií, počas ktorých jej lekári odstránili veľkú hmotu z jej maternice, takže vôbec neočakávala, že ešte niekedy bude tehotná. Z predchádzajúceho vzťahu mala dvoch chlapcov a napokon sa dočkala aj tohto dievčatka.

2 113

Lekár mal zlé správy

Spočiatku išlo všetko celkom hladko a tehotenstvo sa nelíšilo od tých predchádzajúcich. No to len dovtedy, kým žena zašla k lekárovi na ultrazvuk. Ten nedokázal v brušku matky nájsť žiadnu plodovú vodu. Bolo to veľmi znepokojivé, pretože práve táto ochranná tekutina slúži ako taký vankúš pre rastúci plod a je veľmi dôležitá. Vedeli, že je zle.

Žene diagnostikovali oligohydramniózu, čo je stav, keď má žena počas tehotenstva nízku hladinu plodovej vody. Na druhom ultrazvuku však už našťastie boli schopní nájsť aspoň nejakú plodovú vodu a dieťa sa na monitore zdalo zdravé. Keď sa však na druhý deň ráno matka zobudila, mala pocit, že niečo nie je v poriadku a išla do nemocnice.

3 89

Hollie sa dostala do nečakanej situácie

Žena mala dobré tušenie a okamžite po príchode do nemocnice musela podstúpiť cisársky rez. Narodenie malej Winter by sa dalo považovať za malý zázrak. Bola veľmi malá, no našťastie sa narodila zdravá. Pravdou totiž je, že deti narodené matke s tak malým množstvom plodovej vody sú po narodení vystavené riziku zdravotného postihnutia. Niektoré dokonca neprežijú, zatiaľ čo iné môžu mať nevyvinuté pľúca. Ale Winter prežila a bola tvrdá, čo dokonale naznačoval jej výraz tváre.

4 89

A mala Winter bavila ľudí na sociálnych sieťach svojimi nevrlými výrazmi tváre.

5 79

Dnes je už z Winter takáto veľká kočka:

6 73

 

 

 

Zdroj

Foto: Brightside

Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.