Toto malé dievčatko už v matkinom bruchu ukázalo svoj vzťah k hudbe. Pozrite si tento úžasný záber

1007

Tak takýto snímok matkinho tehotenského brucha ste ešte zrejme nevideli. Doktor jej urobil ultrazvukový snímok, no takýto ste ešte nevideli. Jodie Lee a jej partner Davie Langham sa s láskou pozerali na svoju dcéru počas ultrazvuku, keď odrazu zbadali prekvapivé gesto, ktoré urobila ich malá dcérka.

Milovníci hudby počúvali chytľavú pesničku od Motown, keď dychtivo sledovali obrazovku. 31-ročná Jodie zalapala po dychu. Jej malá dcérka ukázala znamenie, ktoré zväčša uvidíte na rockovom koncerte. 18-mesačná Isla Langhamová zdedila lásku k hudbe po ocovi a stále na akúkoľvek pesničku reaguje. Jodie z Eastbourne povedala: „Hneď ako sme videli jej ruku, vedeli sme, že je to tá najlepšia vec, akú sme kedy videli. Milovali sme ju a milujeme ju aj teraz. Isla prejavila svoju lásku k hudbe ešte predtým, než prišla na svet a teraz je z nej malá rockerka.“

Pri tomto okamihu mali obaja rodičia slzy v očiach. Malá Isla sa stále teší hudbe a hneď na pesničky reaguje. Jej rodičia tvrdia, že je to veľmi zaujímavé sledovať. Už teraz možno predpokladať, že táto malá dievčina bude veľká fanúšička tohto hudobného umenia. „Kedysi sme používali slúchadlá a prikladali sme ich na brucho. Niekedy to boli pesničky od Michaela Jacksona a inokedy od Andrea Bocelliho. Hovorí sa, že keď púšťate operu bábätkám v maternici, budú inteligentné. Malá je posadnutá hudbou.“

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre