Toto je Meaty, ktorý sa nevie prestať usmievať, odkedy ho oslobodili z útulku

304

Meatball alebo skrátene Meaty je kríženec s pitbullom a na Instagrame už si získal asi 40 tisíc sŕdc. Jeho život nebol žiadna prechádzka ružovým sadom ale po čase strávenom v útulku si našiel svoju milovanú rodinku a domov.

Lisa Reilly uvidela Meatball prvý krát na fotografii, ktorú zverejnila útulok v Kalifornii. Keď ho uvidela hneď jej pripomenul jej starého psa Kitty, ktorý ich opustil pred niekoľkými mesiacmi. Lisa sa tak rozhodla, že si ho vezme domov k svojim ďalším psom z útulku a on sa odvtedy nevie prestať usmievať. Ako môžete vidieť z fotografií nižšie, Meatball sa má super a jeho úsmev na každej fotografii hovorí sám za seba.

meaty

 

meaty1

 

meaty2

 

meaty4

 

meaty5

 

meaty6

 

meaty7

 

meaty8

 

meaty9

 

meaty10

 

meaty11

 

meaty12

 

zdroj: Instagram (h/t: thedodo, mymodernmet)

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre