Toto sú posledné fotografie Davida Bowieho – Česť jeho pamiatke

441

Ešte v piatok 8. januára oslavoval David Bowie svoje 69 narodeniny a vydal svoj posledný album ★Blackstar . Pri tejto príležitosti zverejnila oficiálna stránka hudobníka jeho zrejme posledné verejné fotografie. Fotografie fotil profesionál Jimmy King . David Bowie umrel v nedeľu večer.

Podľa oficiálnych zdrojov Bowie umrel po 18 mesačnom boji s rakovinou. No aj napriek chorobe ostal aktívny a neopúšťal sa. Na verejnosti sa objavil ešte minulý mesiac na premietaní svojej off-broadway adaptácie Lazarus. Minulý týždeň vydal svoj posledný album ★Blackstar spolu s videoklipom.

To, že šlo naozaj o osobnosť hudobného priemyslu dokazuje aj fakt, že svoju úprimnú sústrasť vyjadrila vačšina svetových hudobníkov ako napríklad: Paul McCartney, Kendrick Lamar, Jimmy Page, U2, Kayne West, Madonna či dokonca aj britský premier David Cameron.

 

 

Foto: Jimmy King
Foto: Jimmy King

 

Foto: Jimmy King
Foto: Jimmy King

 

zdroj

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre