Toto úchvatné video stavby podzemného bazéna dvoch chlapíkov vás dostane

828

Keď sa chce, všetko sa dá – aj takto by sa dal opísať dnešný príbeh, ktorý je dôkazom nezlomnej vôle dvoch mladých ľudí. Určite mnohí z vás majú svoje ciele alebo sny, ktoré sa stoj čo stoj snažia dosiahnuť. Na druhej strane však sú aj takí, ktorí radšej hľadajú výhovorky ako sa niečo nedá. Fráza: „Nesnívaj svoj život, ži svoj sen,“ v živote skutočne platí a ak sa jej budete držať, šťastie sa prikloní na vašu stranu.

Chudobné časti sveta a ich obyvatelia to však majú oveľa ťažšie. Presadiť sa, nájsť si prácu a žiť solídny život je skutočne nesmierne náročné. No takýto ľudia zväčša oplývajú obrovskou silou. Sú nezlomní a ak chcú niečo dosiahnuť, tak vzhľadom k nedostatočným možnostiam využívajú svoju vlastnú silu. A častokrát sú z toho naozaj skvelé výkony.

Veríte tomu, že dvaja ľudia dokážu postaviť podzemný bazén? Ak nie, tak dnes vám to dokážeme, resp. dokážu vám to dvaja skutočne šikovní a cieľavedomí chlapi. Hodiny tvrdej práce sa dokonale vyplatili, veď pozrite sa na výsledok. Prejdite nižšie a pozrite si úchvatné skrátené video celého procesu stavby podzemného bazéna.

Pre týchto dvoch šikovných ľudí slovo „nedá sa“ skrátka neexistuje. Tak čo, ešte stále máte výhovorky prečo sa niečo nedá?

Building A Secret Underground Swimming Pool

These guys built a secret underground swimming pool and it is incredible… ??Unique Share

Zveřejnil(a) UNILAD Tech dne Čtvrtek 21. března 2019

Zdroj: Facebook
Foto: Facebook

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre