Tragédia na Havaji: Herec z filmu Piráti z Karibiku zomrel po útoku žraloka pri surfovaní

418

Herec a záchranár Tamayo Perry, známy z filmov Piráti z Karibiku a Charlieho anjeli, zomrel po útoku žraloka pri surfovaní neďaleko ostrova Oahu na Havaji. Perry, ktorý bol obľúbeným záchranárom a surferom, sa stal obeťou tragického incidentu v nedeľu popoludní.

Herec a záchranár Tamayo Perry, ktorý sa objavil vo filme Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna, zomrel po útoku žraloka pri surfovaní neďaleko ostrova Oahu na Havaji. Perry, 49-ročný surfer a inštruktor surfovania, bol napadnutý v nedeľu popoludní pri ostrove Goat Island, uviedli havanské záchranné služby.

Incident nahlásil okoloidúci, ktorý uviedol, že videl muža s vážnymi zraneniami spôsobenými zubami žraloka. Záchranári dorazili na pláž Malaekahana krátko pred 13:00 miestneho času. Perryho, ktorý pracoval ako záchranár na severnom pobreží, priniesli na breh pomocou vodného skútra, kde mu paramedici poskytli pomoc, ale žiaľ, už bolo neskoro.

Zdroj: news.sky.com

Perry začal svoju kariéru v oddelení Ocean Safety v júli 2016. Okrem Pirátov z Karibiku sa objavil aj vo filmoch Charlieho anjeli: Na plný plyn a Osudové leto. Po útoku žraloka boli v oblasti vyvesené varovné oznámenia.

Zdroj: news.sky.com

Kurt Lager, dočasný šéf Honolulu Ocean Safety, označil Perryho za obľúbeného záchranára, ktorý bol známy a vážený na celom severnom pobreží. „Tamayo bol profesionálny surfer, známy po celom svete. Jeho osobnosť bola nákazlivá a ako ho milovali ľudia, tak on miloval všetkých ostatných,“ povedal Lager. Starosta Honolulu Rick Blangiardi dodal, že Perry bol legendárny vodný muž a jeho smrť je obrovskou stratou.

Tamayo Perry, známy svojím zanietením a oddanosťou, zanechal po sebe hlboký dojem v komunite surferov aj medzi kolegami záchranármi. Jeho pamiatka bude žiť ďalej v srdciach tých, ktorí ho poznali a milovali.

ZdrojAlžbeta Hrajnohová
Ahoj, som Betka. S vášňou pre umenie, písanie a vedomosti som sa rozhodla zdieľať svoje myšlienky a zážitky. Dúfam, že si moje články užijete rovnako, ako ja pri ich tvorbe. Príjemné čítanie!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre