Už 4 roky policajné oddelenie každý deň navštevuje táto túlavá mačka, rozhodli sa jej teda pripraviť veľké prekvapenie

281

Bostoncké policajné oddelenie SWAT má už 4 roky svojho neoficiálneho maskota. Jedného dňa sa u nich objavila táto strakatá, túlavá mačka a už nikdy neodišla. S policajtmi z oddelenia sa skamarátila a tak ju začali volať SWAT.

Neustále sa ju snažili zavolať dnu aby sa ukryla pred nepriazňou počasia ale ona si jednoducho robila čo chcela a vždy sa túlala naokolo. Zdalo sa, že nič nepomáha, tak sa rozhodli postaviť jej vlastný domček, ktorý môže využiť aj napriek svojmu outdoorovému životnému štýlu. Mačka si našla miesto v srdciach týchto policajtov a tomu zodpovedá aj parádny dom, ktorý jej postavili hneď vedľa stanice. Ihneď sa doň nasťahovala a vyzerá byť veľmi spokojná.

Boston Police Department

 

Boston Police Department

 

Boston Police Department

 

Boston Police Department

 

Boston Police Department

 

Boston Police Department

 

Boston Police Department

 

zdroje: Boston Police Department | Facebook (h/t: thedodo)

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre