Úžasný pilot objednal počas snehovej búrky pre svojich vystresovaných pasažierov 23 pízz!

1206

Tak tomuto sa povie veľkorysosť! Nikdy neviete kedy a v akej neočakávanej situácii sa ocitnete. Niekedy vám podá pomocnú ruku absolútne cudzí človek, od ktorého by ste to vôbec nečakali. Na takýto okamih potom zväčša nezabudnete do konca života. A takýto prípad sa stal len nedávno v Kanade. Pilot počas snehovej búrky objednal pre svojich unavených a vystresovaných pasažierov 23 pízz. Ukázal tak, že nehľadí len na seba, ale skutočne mu záleží aj na ostatných ľuďoch – teda svojich pasažieroch.

Lietadlo Air Canada Flight 608, ktoré malo pôvodne pristáť v Halifaxe, muselo nakoniec uprostred noci odkloniť svoj let do Frederictonu, v New Brunswicku. Pilot bol nútený zostať na zemi niekoľko hodín a mal tak čas na realizáciu svojho zámeru. Čakanie tak spríjemnil a brucha naplnil kompletnej posádke.

Jofee Larivée, ktorá jeho objednávku jedla vybavovala, sa neskôr vyjadrila, že pilot si vyžiadal pizze so syrom a pepperoni. Zamestnanci reštaurácie túto obrovskú objednávku dokázali vybaviť a doručiť priamo až pred dvere lietadla len za hodinu. Tiež poznamenala, že pilot ju vyzval, aby sa zamestnancom za nesmierne rýchlo dodané pizze veľmi pekne poďakovala. Samozrejme, tento čin mal na internete hneď niekoľko pozitívnych komentárov a ľuďom sa pilotove gesto veľmi páčilo.

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre