V Taiwane otvorili unikátny hotel postavený pre gamerov, ktorým sa ťažko opúšťa ich herná stanica

745

Pre hráčov počítačových hier je určite vŽdy vEľmi ťažké odtrhnúť sa na niekoľko dní od ich pohodlného kresla a výkonnej mašiny. Toto ale vyriešil hotel v Taiwane, ktorý dokáže ukojiť potreby aj takto špecifických hostí.

IHotel sa nachádza v Tayota District neďaleko medzinárodného letiska a ponúka svojim návštevníkom viac ako len posteľ na spanie. Každá izba je vybavená dvoma hernými stanicami s konfiguráciou: procesor i5-7400, 16GB of RAM, GTX 1080 Ti GPU a herné kreslo DXRacer.

https://www.instagram.com/p/BZCskBNgdTu/

 

https://www.instagram.com/p/BZEPZIljvZS/

A to nie je všetko. Ak radi sledujete aktuálne streamy hier League of Legends alebo Dota 2 staČí sa presunúť na posteľ a zapnúť eSports kanál na veľkej obrazovke. Hotel má samozrejme tiež spoločenské miestnosti vybavené hernými stanicami, takže ak máte chuť si zahrať s väčšou partiou nie je to žiaden problém.

https://www.instagram.com/p/BXnxlDbjEQU/

 

https://www.instagram.com/p/BZB329AlsG8/

 

https://www.instagram.com/p/BZKcdmHBDdl/

Každá izba stojí asi 100$ za noc ale hotel ponúka aj hodinovú sadzbu ak si chcete jednoducho zahrať. Jeden z čínskych youtuberov mal možnosť sa hotelom prejsť a zdokumentovať jeho vybavenie. Aj napriek tomu že hovorí po čínsky určite si užijete vizuálny zážitok.

zdroj

 

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre