Video zaujímavosti ku káve: umelec vytvoril naozaj pozoruhodnú sochu, ktorá pobúrila aj pobavila verejnosť

147

V dnešných video zaujímavostiach ku káve vám povieme o umelcovi menom Paul McCarthy, ktorý je známy svojimi kontroverznými a poburujúcimi sochárskymi dielami. Výnimkou nie je ani socha z nášho YouTube videa, ktorú Paul vytvoril ako reakciu na rôzne verejné sochy a svoj názor pretavil do vlastnej „všetko vystihujúcej sochy“. Toto dielo môžu obdivovať návštevníci v rôznych kútoch sveta podľa toho, kde ma práve umelec výstavu. A to nie je všetko, čo sa v dnešnom videu dozviete. Vezmeme vás na Island, povieme vám aj o dieťati, ktoré zjedlo obrovské množstvo magnetov z chladničky ale tiež vám povieme prečo je v New Yorku zakázane sa fotiť s tigrami.

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre