Viete čo je to železná trpezlivosť? Vytvárať niečo takéto

486

Šikovný chlapík pretvára vtáčie perie na zložité umenie, aby sa ich prírodná krása stala viditeľnejšou. Jeho práca zdôrazňuje vzory i farby peria a pozorovateľov dokáže ihneď zaujať, čo má niekoľko dôvodov. „Perie pre mňa predstavuje let, premenu a most medzi našimi súčasnými životmi a snami,“ povedal šikovný chlapík k svojej tvorbe.

Na vyrezávanie peria používa nožnice, kliešte a skalpely určené na operáciu očí. „V srdci som však ochranár. Perie, ktoré používam, je legálne získané. Žiadny vták nemusel pre neho zomrieť,“ dodal. A preto, že je perie univerzálnym symbolom letu, transformácie, úspechu i nádeje, toto umenie dokáže osloviť mnohých ľudí, ktorí túžia po týchto vlastnostiach. „Moja práca je publikovaná v publikáciách, ktoré možno kúpiť v Severnej Amerike, Ázii, Európe aj Austrálii,“ dodal na záver umelec, ktorý má dokonca aj vlastnú knihu.

A že je jeho tvorba jedinečná vám dokážu nasledujúce fotografie:

1 100

2 96

3 75

4 75

5 69

6 63

7 59

8 45

9 43

10 41

11 35

12 32

14 23

15 19

16 12

17 7

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

 

 

Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.