Vyhrať sa s dezertom sa niekedy oplatí, pretože môžu z toho vzniknúť aj takéto hotové umelecké diela

846

Pamätáte si na svoje detstvo ako vás mama karhala za to, že nechcete jesť? Určite neraz bola na vás nahnevaná,keď ste sa hrali s jedlom miesto toho, aby ste ho zjedli. Nuž, ale v tomto prípade je to celkom iné. Ak sa chcete predsa len s jedlom pohrať, máme pre vás veľmi zaujímavú inšpiráciu.

Tento 26-ročný kuchár z Talianska menom Matteo Stucchi vždy veril, že pri tvorbe dezertu je dekorácia rovnako dôležitá ako jeho chuť. Matteove maličké svety, ktoré vytvára, sú plné miniatúrnych figúriek. Tie sú usporiadané tak, aby vytvorili fascinujúce mini-svety. Jeho tvorba je mimoriadne zaujímavá a takto vyzerá:

Zdroj, Foto: Boredpanda

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre