Toto je 8 nie tak bežných vzťahov a párov, ktoré dokazujú, že láska nepozná hranice. Naozaj nádherné vzťahy !

131232

Každý má právo na lásku a harmonický vzťah a aj keď čelíme rôznym predsudkom a nepísaným pravidlám spoločnosti „ako by to malo byť“ je pravdou, že existuje mnoho párov, ktoré sa rozhodli nepočúvať, čo si myslí spoločnosť a rozhodli sa to risknúť. Láskplný vzťah totiž nepozná hranice ani vekové ani iné. Keď niekoho naozaj milujete, tak nedostatky partnera či partnerky vás nezastavia v tom, aby ste kráčali životom spolu. Nikto totiž nie je dokonalý. Pravdou je tiež, že skutočná láska sa stáva silnejšou najmä vtedy, keď čelí prekážkam. Aj keď neexistujú žiadne vedecké dôkazy, ktoré by to dokázali, tak existujú páry, ktoré vám ukážu, že pravá láska nepozná hranice, už vôbec nie výzorové.

Pár číslo 1

Keď hviezda filmu „Malí ľudia“ začala chodiť s Chrisom Marekom, bola už matkou aj babkou. V 52 rokoch však už Amy ani len nedúfala, že znovu nájde lásku, ale stalo sa to. Chris sa zamiloval do krásnej ženy a nijako ho neobmedzovala jej výška. Sú spolu zasnúbení a zrejme sa vezmú už tento rok.

Pár číslo 2

Turia a Michael sa stretli na strednej škole a zamilovali sa do seba. Po tom, čo Turia začala pracovať v jej práci snov, utrpela bohužiaľ ťažkú nehodu, ktorá spálila až 65% jej tela. Zranenia boli mimoriadne závažné a lekári sa obávali, že to ani neprežije. Michael odišiel zo svojej práce, aby sa o Turiu mohol starať až dovtedy, kým sa riadne nezotavila. Teraz majú spolu 2 deti a tvoria krásnu rodinu.

Pár číslo 3

Nie veľa ľudí vie, ale predtým, ako sa Nick stretol s Priyankou, bol jej fanúšikom. Keď prišla vhodná príležitosť, nabral odvahu a prehovoril s ňou tvárou v tvár. Krátko po tom, čo spolu randili len pár mesiacov, sa vzali a neprekáža im ani 10-ročný vekový rozdiel.

Pár číslo 4

View this post on Instagram

#datenight #mydebs

A post shared by Hugh Jackman (@thehughjackman) on

Hugh Jackman a Deborra Lee Furness sú manželmi už takmer 24 rokov. Pár sa prvýkrát stretol v roku 1995. Ale je tu niečo, čo väčšina ľudí nevie – počas svojho vzťahu prekonali množstvo problémov. Bojovali s neplodnosťou a Deborra dokonca prekonala 2 potraty. V roku 2013 bola Hughovi navyše diagnostikovaná rakovina kože. Aj napriek tomu všetkému sú títo dvaja mimoriadne silní a ich láska stále kvitne.

Pár číslo 5

S vekovým rozdielom 25 rokov si nikto nemyslel, že sa títo oscaroví herci Michael Douglas a Catherine Zeta Jones zamilujú, ale osud bol na ich strane. Obaja sa stretli na večeri premiéry filmu Zorro a Michael sa do herečky zamiloval. Dokonca už vtedy jej povedal, že bude otcom jej detí. V roku 2000 sa napokon zosobášili a za posledných 20 rokov sa stali symbolom lásky, pretože si prešli rodinnými problémami, zdravotnými problémami a krátkym rozchodom, no sú stále spolu.

Pár číslo 6

Hviezda Game of Thrones sa stretol so svojou manželkou v roku 2002. Zamilovali sa a aby sa vyhli publicite a pozornosti, oženili sa tajne v Las Vegas. Pár si udržiava prísne súkromie, na rozdiel od iných celebrít. No kedykoľvek sa objavia na verejnosti, tak vždy sa držia za ruky a vyzerajú naozaj šťastne. Majú spolu dve deti. Výška ani v tomto vzťahu podstatná nie je.

Pár číslo 7

Brian trpí zriedkavým stavom známym „Proteusov syndróm“, ktorý spôsobuje, že jeho kosti naďalej rastú. So svojou manželkou Angie sa stretol prostredníctvom online zoznamky a ona ho prijala aj napriek zdravotným problémom s otvorenou náručou. Brian sa vždy bál, že si nikdy nenájde lásku, ale Angie kompletne zmenila jeho život.

Pár číslo 8

View this post on Instagram

Shortest married couple ❤️ Paulo Gabriel da Silva Barros and Katyucia Lie Hoshino, both of Brazil, have been verified for this title at a combined height of just 181.41 cm (71.42 in), and officially became record holders back in September 2016 after tying the knot. Paulo (aged 31 and 90.28 cm (35.54 in) in height),and Katyucia, (28 and 91.13 cm (35.88 in) first met in 2006 through the now defunct social media platform, Orkut. Paulo always found Katyucia to be attractive, but at first she didn't reciprocate and actually blocked him on the instant messaging site! But he eventually won her over? After dating and moving in together, it wasn't long before they realized they were true soulmates, and wanted to get married. “We may be short but we have big hearts and lots of love for each other as well as everybody in our lives. Our life isn’t without its challenges but we are so happy we can tackle these challenges together.”? —————————————————————— #guinnessworldrecords #love #smallest #heart #valentinesday #soulmates #happy #socialmedia #brazil #couple #married #dating #together

A post shared by Guinness World Records (@guinnessworldrecords) on

Šťastie prichádza aj v takomto malom balení, Paulo Gabriel da Silva Barros a Katyucia Lie Hoshino vám to môžu veľmi ľahko potvrdiť. Tento krásny pár, ktorý sa zosobášil v roku 2016, drží rekord „najnižšieho páru“ v histórii a nemôžu byť šťastnejší. Aj keď má Paul 90 centimetrov a Katyucia 91 centimetrov, tak láska medzi nimi je príliš veľká na to, aby sa dala zmerať.

 

 

Zdroj

Foto: Brightside

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre