Z 18 rokov manželstva bola 8 rokov tehotná, po neuveriteľných 10 synoch v rade porodila dcérku

7353

Ako sa hovorí – človek mieni a pán Boh mení. Aj touto vetou by sa dal opísať tento neuveriteľný príbeh. Mladej britskej rodine sa pošťastilo na dnešnú dobu až neuveriteľný počet deti – ten nateraz končí na čísle 11, presne toľko deti majú, aj keď nie všetky boli plánované. Viete si predstaviť, že by ste mali vychovávať toľko detí? Pričom zvláštne na tom je aj to, že prvých 10 potomkov je mužského pohlavia!

Po všetkých 10 synoch, ktoré žena porodila došlo k veľmi neočakávanej zmene, 11. dieťa je už dievčatko. Alexis Brett sa stala vôbec prvou mamou v Spojenom kráľovstve, ktorá porodila 10 chlapcov v rade a nedokázala si už predstaviť, žeby do ich rodiny pribudlo ďalšie dieťa. Neskôr sa však ukázalo, že život mal pre ňu i celú rodinu naplánované ďalšie veľké prekvapenie – nový prírastok. Pred pár týždňami sa stala matkou dievčatka, pričom toto dieťa odrodila vo svojich 39 rokoch. Počas posledných 18 rokov manželstva bola žena tehotná 8 rokov a teraz je so svojou veľkou rodinou veľmi spokojná.

Šťastní rodičia tvrdia, že dcérka predsa len zmenila rodinnú atmosféru, všetci bratia sú veľmi pozorní a o svoju maličkú sestričku sa vzorne správajú. Obaja tiež tvrdia, že toto posledné tehotenstvo nebolo plánované a že spočiatku si mysleli, že Alexis opäť porodí chlapca. Aj preto zostali veľmi milo prekvapení, keď sa dozvedeli, že tentoraz dôjde k zmene. Potešená matka dodáva, že sa z dcérky veľmi tešia. „Už viac deti neporodím. Povedala som to už aj predtým, ale tentokrát to myslím skutočne vážne. Milujem svoju rodinu takú, aká je,“ povedala matka.

Chlapci sú vo veku od 2 do 17 rokov. Rodina tvrdí, že je zvyknutá aj na komentáre ľudí, z ktorých nie všetky sú príjemné. Alexis hovorí: „Niektorí ľudia si myslia, že máme z toho nejaké výhody, ale to nie je pravda. David má dobrú prácu, čo znamená, že nemáme nárok ani na plné prídavky na dieťa.“ Aj keď vôbec nie je ľahké byť matkou 11 detí, Alexis plánuje vrátiť sa do práce aspoň na čiastočný úväzok, neskôr postupne prejde na plný. Alexis tvrdí, že odkedy sa malá Cameron narodila, tak má pocit, že rodina je už skutočne kompletná. Zároveň dodáva, že nie vždy je to ideálne a niekedy sa s manželom sami seba pýtajú: „Čo sme to urobili,“ ale nič samozrejme neľutujú. Ich deti im robia radosť a vždy prídu s niečim, čo im roztaví srdce a opäť si povedia, že to stálo za to.

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre