Vyhoveli sme vaším požiadavkam a pustili sa do hľadania zaujímavostí o populárnej rastline zvanej Marihuana .

Každá moderná štúdia dnes dokazuje, že Marihuana je menej škodlivá ako tabak alebo alkohol

skodlivost

USA pri úplnej legalizácií očakáva nárast  štátneho rozpočtu minimálne o 8,7 miliardy ročne

peniaze

Tráva je legálna na Alijaške od roku 1975 po dnešok

 

 

Zabraňuje šíreniu rakoviny tým, že rakovinotvorné bunky pod jej vplyvom akoby zamrznú a nešíria sa ďalej

vyskum

George Washington pestoval marihuanu na jeho farme

george washington

Chlapík sa v USA snažil predať gram policajtovi, ktorý nebol v utajení ale normalne v uniforme.  Chlapík dostal doživotie

policajt

V roku 1949 armáda vynašla syntetickú marihuanu nazvanú ”  Dimethylheptylpyran ” . 1 miligran vám zaručil “stav” až na 3 dni !

vojak

Legálna Marihuana je najrýchlejšie rastúce odvetie v USA pre rok 2015

pestovanie

 

 

 

 

 

9
Zanechať komentár

avatar
6 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
ceckyKarol AndrassyHAnsMichal PruškaJozef Recent comment authors
  Subscribe  
nové najstaršie Najlepšie hodnotené
Upozorniť
Daniel
Anonym
Daniel

By mě celkem zajímalo jestli tyhle fakty dával dohromady kuřák marihuany nebo ne. Protože pokaždý když je nějakej článek o marihuaně a píše ho ten co kouří marihuanu ukazuje jak je marihuana super, neškodí atd a když to píše nikdo kdo je proti marihuaně tak ukazuje v čem všem je marihuana škodlivá takže to neni moc objektivní.

Lll
Anonym
Lll

Tak ono to je tak, že nieje v tom článku všetko tak viac rozobraté a spomenuté dajme tomu no. Je liečívá z určitého hladiska ale to je na dlhú debatku takže keď nechápeš tak si naser. Inak pohode článok ale čakal som viac obsahu.

Svet nie je čiernobiely
Anonym
Svet nie je čiernobiely

<> – v čom je škodlivá? Ja si osobne rad zapalim tak ma neber ako odporcu, ale nemam dovod ju akokolvek obhajovať. Pálenim akejkolvek organickej látky vznika decht a mnozstvo rôznych uhlovodikov od jednoduchych az po polycyklicke aryly a tie su karcinogénne. O to viac ze pálenim brčka kde pouzivas nanajviš slimáka to vsetko tahas do pluc neprefiltrované. Či uz si fajciar alebo nie – pozri si filter po jej dopálení. Je cely hnedy a to všetko je automaticky v tvojich plucach. To, že lieči rakovinu nie je dokázane. Odporucam odbornu literatúru typu “Konopí a konopné drogy” poprípade niečo z… Read more »

dsadas
Anonym
dsadas

a v čom je škoodlivá? 😀 povedz 😀

Jozef
Anonym
Jozef

Škodlivá zrejme nieje a ak je tak minimalne ale napi*u je že keš sa dofetuješ alo debil si potom mimo a robíš kraviny.decka vyjebane sa neviete zabavit inak len tak že chlastate a fajčíte pičoviny..ale šak je to vaša budúcnosť debili

cecky
Anonym
cecky

jozko ty si pekny k*kot , ani nie tak pekny ako k*kot

Michal Pruška
Anonym
Michal Pruška

Súhlas, Marihuana nespôsobuje také ťažkosti ako Alkohol alebo tabak, avšak jedna vec je na nej nebezpečná. Keď sa opijete je Vám zle a poviete si že už nepijete.. ( aspon týždeň) avšak pri marihuane človeku nie je vôbec nič na druhý deň a presne toto je na tom nebezpečné pretože nemáte zábrany si to dať znova. Problém to nie je keď má človek aspon mesiac pauzu, avšak ak to človek užíva pravidelnejšie resp. častejšie ako každé 4 – 5 dní tak sa časom s toho stane psychická závislosť kedy bez marihuany je deň nudný a práve toto je na nej… Read more »

HAns
Anonym
HAns

škodliva je jen pokud se kouří hodně často ve velkem množství, a to tím že se plice a ostatní orgány zanáší dehtem, jako u kterehokoliv kouření (tabak,iboga,houby..) pokud se ale konzumuje v jídle tak je jen prospěšná.

Karol Andrassy
Anonym
Karol Andrassy

Bol som na pakarni 9 krát. Všetci tam boli milý a primerané milo sibnuty,ale tí ktorí tam boli za marihuanu, nemali v sebe slušnosť, chochmes ani úsudok.Nikto sa s nimi poriadne nebavil.Debilkovia.Pozor!!!