Zaujímavosti ku káve, ktoré ti zaručene rozšíria obzory #1474 – pouličné jedlo vo Vietname je také dostupné, rýchle a lacné, že medzinárodné reťazce rýchleho občerstvenia ako McDonald’s skrachovali a túlavá mačka Scarlett zachránila svojich 5 mačiat z horiacej garáže a omdlela

7544

V dnešných zaujímavostiach ku káve sa dozviete, že pouličné jedlo vo Vietname je také dostupné, rýchle a lacné, že medzinárodné reťazce rýchleho občerstvenia ako McDonald’s skrachovali a prečítate si aj o túlavej mačke Scarlett, ktorá zachránila svojich 5 mačiat z horiacej garáže a omdlela.

1 47

V roku 1440 zmluva o predaji pôdy medzi pápežom a Florenciou náhodou vynechala malý pruh pôdy okolo Cospaie. Ľudia z oblasti okamžite vyhlásili svoju nezávislosť a zostali suverénnymi takmer 400 rokov.

2 29

Komik Jon Stewart, ktorý sa so svojou manželkou Tracey zoznámil na rande naslepo, ktoré mu dohodol producent filmu „Wishful Thinking“, ju požiadal o ruku prostredníctvom personalizovanej krížovky vytvorenej s pomocou Willa Shortza, editora krížoviek v The New York Times.

sablona pokus c 2

Relácia o malej skupine detí z Colorada v roku 1998 začínala dosahovať hviezdny úspech. Jerry Seinfeld sa sám od seba ponúkol, že nahovorí postavu v South Parku, ale neskôr to odmietol, keď mu Matt Stone a Trey Parker ponúkli iba rolu postavy s názvom „morka číslo 2“.

4 22

Komediálna herečka Janeane Garofalo nevedela, že bola 20 rokov vydatá za svojho bývalého priateľa, spisovateľa, ktorý je teraz výkonným televíznym producentom. Celý čas verila, že ich svadba v opitosti v Las Vegas nebola oficiálna, keďže na súde nepredložili žiadne dokumenty. Jej „manžel“ zistil pravdu až pred jeho skutočnou svadbou.

5 15
6 15

Pes s menom Bamse bol uvedený ako oficiálny člen posádky nórskej bojovej lode počas 2. svetovej vojny. Psík bol známy tým, že rozbíjal súboje a konflikty medzi svojimi kolegami z posádky tak, že im položil labky na plecia a upokojil ich. Veľmi obľúbený pes bol pochovaný so všetkými vojenskými poctami.

7 15

Túlavá mačka Scarlett riskovala svoj život 5-krát, keď sa vrátila do horiacej garáže, aby zachránila svoje mačiatka. Každého z nich sa dotkla nosom, aby sa uistila, že sú všetci nažive, pretože pľuzgiere na očiach jej bránili vidieť ich. Po ubezpečení, že sú všetky mláďatá v bezpečí a v poriadku, upadla do bezvedomia. Veterinárom sa podarilo zachrániť ju.

Málo? Tak hor sa na predošlú časť!

Zdroj: 1234567 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.