Zem v noci vo vysokom rozlíšení

1178

Takto nejak vyzerá naša planéta Zem v noci z obrovskej výšky. Fotografie zachytávajú hustotu zaľudnenia pomocou nočných fotografií na ktorých žiaria tie najväčšie mestá.

 

 

svetla

 

polosotrov

 

bodky

 

zem

 

planeta

 

more

 

ocean

 

voda

 

sus

 

ostrov

 

z vysoka

 

japonsko

 

taliansko

 

svetielka

 

suostrovie

 

tma

 

juzna amerika

 

severna maerika

 

plaze

 

piesok

 

skandinavia

 

zdroj

 

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

1 Komentár
Najhodnotnejšie
Najnovšie Najstaršie
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
Rudolf Herstek
20. októbra 2015 15:14

Fotky to veru nebudu ale su to urcite 3D modely, Zem predsa nema 500 kilometrov vysoke hory. Je to velmi pekne urobene pomocou heightmap (obrazku obsahujuceho informacie o prevyseni) a extremneho zvyraznenia zemskeho zvrasnenia s pridanim peknych svetiel a renderu s naslednym postprocessom vo Photoshope. Z normalnej fotky by sa aj Himalaje javili ako placka predsa a tiez by bola ovela ciernejsia, ved jedna realna fotka tam aj v tom clanku je, taky zaber na Europu celu.