Žena objavila vo svojom jedle uvareného potkana, reštauráciu okamžite zatvorili

1047

Vždy si dávajte pozor na to, čo jete. Platí to najmä vtedy, keď sa stravujete v reštauráciách. Len nedávno sa na internete objavilo video nespokojnej zákazníčky, po ktorom reštauráciu v USA okamžite zatvorili.

Ide totiž o to, že žena si našla v jedle mŕtveho potkana! Deyanira Cortesová zdieľala video na Facebooku. Je na ňom vidieť, ako zdvíha malého hlodavca s plastovou vidličkou. Toto video nezostalo dlho bez odozvy a hygienici začali okamžite konať. Všetko sa to udialo v podniku Yihi Japan v Columbuse. Reštauráciu boli odborníci skontrolovať a objavili aj muchy či šváby, ktoré sa dostali do kanalizácie. Žiadna aktivita hlodavcov sa síce v areáli nezaznamenala, no ich rozhodnutie bolo jednoznačné – podnik zatvorili.

Foto od Facebook

Znepokojená zákazníčka zdieľala video svojho nechutného zážitku na Facebooku a pridala k nemu popis: „Prosím, nekupujte jedlo v Yihi Japan. Kúpila som si Teriyaki Chicken a dostala k tomu vareného potkana. Je to nechutné. Prosím, zdieľajte to, aby si tam už nikto takéto jedlo nekúpil.“ Video bolo od jej zdieľania videné viac ako miliónkrát.

Washington Prime Group, ktorá je vlastníkom obchodného domu, kde sa reštaurácia nachádza uviedla, že s najvyššou pravdepodobnosťou neobnoví nájomnú zmluvu s týmto nájomcom.

Video si môžete pozrieť na tomto odkaze.

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre