Vždy si dávajte pozor na to, čo jete. Platí to najmä vtedy, keď sa stravujete v reštauráciách. Len nedávno sa na internete objavilo video nespokojnej zákazníčky, po ktorom reštauráciu v USA okamžite zatvorili.

Ide totiž o to, že žena si našla v jedle mŕtveho potkana! Deyanira Cortesová zdieľala video na Facebooku. Je na ňom vidieť, ako zdvíha malého hlodavca s plastovou vidličkou. Toto video nezostalo dlho bez odozvy a hygienici začali okamžite konať. Všetko sa to udialo v podniku Yihi Japan v Columbuse. Reštauráciu boli odborníci skontrolovať a objavili aj muchy či šváby, ktoré sa dostali do kanalizácie. Žiadna aktivita hlodavcov sa síce v areáli nezaznamenala, no ich rozhodnutie bolo jednoznačné – podnik zatvorili.

Foto od Facebook

Znepokojená zákazníčka zdieľala video svojho nechutného zážitku na Facebooku a pridala k nemu popis: “Prosím, nekupujte jedlo v Yihi Japan. Kúpila som si Teriyaki Chicken a dostala k tomu vareného potkana. Je to nechutné. Prosím, zdieľajte to, aby si tam už nikto takéto jedlo nekúpil.” Video bolo od jej zdieľania videné viac ako miliónkrát.

Washington Prime Group, ktorá je vlastníkom obchodného domu, kde sa reštaurácia nachádza uviedla, že s najvyššou pravdepodobnosťou neobnoví nájomnú zmluvu s týmto nájomcom.

Video si môžete pozrieť na tomto odkaze.

Zdroj

Zanechať komentár

avatar
  Subscribe  
Upozorniť