Žena pokojne sledovala v reštaurácii futbal a odrazu jej na stôl padol živý potkan

453

Takúto nepríjemnú situáciu by zrejme nechcel zažiť nik. Alisha Normanová si v pokoji sedela v reštaurácii a odrazu jej na stole pristál nečakaný spoločník. Zo stropu priamo na jej stôl spadol živý potkan. Po páde však utrpel zranenia a tak ostal ležať na jedálnom lístku.

Celý tento incident sa odohral v reštaurácii Buffalo Wild Wings v Los Angeles. žena sa rozhodla, že sa s touto nechutnou udalosťou podelí na Facebooku, kde aj zdieľala fotografiu s týmito vetami: „Čo urobíte, keď potkan spadne zo stropu priamo na váš stôl? Naozaj sa niečo také môže v LA udiať? Len som sa snažila sledovať futbal.“ Mnohí jej priatelia začali písať komentáre, aby vyjadrili svoje znechutenie.

Avšak, Alisha to zobrala s ozajstným nadhľadom a ako sama povedala, je učiteľka prírodovedných vied a navštevovala zdravotnú školu. „Videla som už aj horšie, ale chcela som vedieť, ako zvládne túto situáciu reštaurácia.“ Potom, čo si zavolala manažéra, tak ten jej povedal, že potkan, ktorý bol po páde stále nažive, sa tam dostal zo stavby nad nimi. Vzal dve dosky a potkana upratal do vreca. Alicu následne za túto nepríjemnosť reštaurácia odškodnila. Žena sa však vyjadrila, že nie je naštvaná, no priznala, že to bolo nechutné.

Zdroj

Foto: Facebook

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre