Žena z nepochopiteľných dôvodov skočila do ohrady k levovi, čím ohrozila seba aj ostatných ľudí

1596

Ľudská hlúposť niekedy nepozná hranice. Dôkazom je aj čin tejto ženy, ktorá z nepochopiteľných dôvodov ohrozila seba a taktiež pracovníkov zoo. V newyorskej zoologickej záhrade Bronx totiž skočila do ohrady priamo k levovi.

Urobiť také niečo by vám nemalo napadnúť nikdy a za žiadnych okolností. Či už sa nachádzate v zoo, v národnom parku alebo kdekoľvek inde. Možno sa vám zdajú aj divoké zvieratá, ako levy, v takých priestoroch poslušné, no sú to nevyspytateľné tvory a určite sa s nimi nechcete zahrávať. Ich inštinkty sú veľmi silné a vy sa častokrát ani nenazdáte a môžete byť na pokraji života. Tejto žene zrejme chýba pud sebazáchovy, keďže urobila toto nerozvážne rozhodnutie. A čo viac, samotná aktérka zverejnila toto video na svojom Instagrame. Zrejme sa tým chcela pochváliť.

Žena vo videu neustále máva na leva, dokonca akoby tancovala, prihovára sa mu a ten ju z tesnej blízkosti pozoruje. K videu pridala tento popis: „Naozaj nemám strach z ničoho, čo dýcha.“ Ani si možno neuvedomuje, aké mala v skutočnosti šťastie. Lev našťastie urobil len pár krokov k nej a po celý čas na ňu potom už len hľadel. Podľa CNN tento lev nikoho nezranil. Detektívka NYPD Sophia Mason následne povedala, že nedošlo k zatknutiu a polícia bola o incidente informovaná až o tri dni po tom, ako sa to stalo.

Spolu s týmto videom zverejnili zábery z jej vyčíňania aj ďalší okolostojaci ľudia. Podľa Washington Post nie je jasné, ako žena nakoniec opustila daný priestor. Zoo Bronx má však pomerne nízke bariéry, a tak je zoologická záhrada pomerne znepokojená tým, že v budúcnosti môže prísť k viacerým a rovnako nebezpečným incidentom. „Boli zavedené určité bariéry a pravidlá, ktoré chránia návštevníkov, personál aj zvieratá. Máme politiku založenú na nulovej tolerancie v prípade porušenia pravidiel a bariér. Tento čin bol vážnym porušením a nezákonným priestupkom, ktorý mohol mať za následok vážne zranenie alebo smrť,“ uviedla vo svojom vyhlásení zoologická záhrada.

Pozrite si video:

 

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre