Pár sa rozhodol zmeniť svoj život a prešiel extrémnou premenou

304

Lexi čelila pre svoje zdravotné problémy nesmierne náročným pocitom. Podpísalo sa to na jej celkovej pohode a nevedela, ako zo situácie von. Keď však stretla Dannyho, všetko sa zmenilo. Videlo totiž skutočnú Lexi a tak sa začala ich nová kapitola.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Danny Reed (@discoveringdanny)

Obaja viedli sedavý život a podpísalo sa to aj na ich zdraví. Zábavu pre nich predstavovalo maškrtenie za bufetovými stolmi alebo doma. Pri tomto všetkom však celkom zabudli na svoje zdravie. Mali svoju rutinu, ktorá obmedzovala ich aktivity. Romantické prechádzky vymenili za večery na gauči a Lexi to frustrovalo.

Danny ju však nečakane požiadal o ruku a Lexi súhlasila. Začala mať obavy, či bude schopná nájsť svadobné šaty. Rozhodla sa, že po svadbe na sebe začne pracovať, pretože si chceli založiť rodinu. A aby tehotenstvo prebiehalo bez problémov, musela zmeniť svoj životný štýl.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lexi Reed (@fatgirlfedup)

Zo začiatku sa medzi ostatnými v posilňovni cítili rozpačito, ale podarilo sa im nájsť priestory, kde sa cítili dobre. Svoju cestu Lexi dokumentovala aj na Instagrame, čím si získala pozornosť množstva ľudí. Počas svojej cesty sa nevzdali a obaja prešli obdivuhodnými premenami.

f33481594b9dee4575c84bf015.jpg
Zdroj: discoveringdanny/Instagram

V roku 2022 však Danny zverejnil na Instagrame príspevok, kde prezradil, že Lexi má opakujúce sa zdravotné problémy. Nedarilo sa jej v tele udržať jedlo a bývalo jej zle. Lekári nakoniec zistili, že jej zlyhávajú orgány. Prechádzala si náročným obdobím, čo vyústilo kómou. Zo všetkého sa však dostala a odhodlane sa vrátila na svoju cestu k zdravšiemu životu.

b604fe5a48ab20f7b9bfdccfd1.jpg
Zdroj: discoveringdanny/Instagram

V auguste sa vrátila do posilňovne a na Instagrame sa podelila aj o svoj boj s kalcifylaxiou, ktorá ju priviedla do kómy. Ide o ochorenie, ktorého dôsledkom je nahromadenie vápnika v cievach a následný blok prietoku krvi do kože. To ju však nezastavilo v tom, aby si šla za svojím cieľom.

e11fb05d8dae677cbcedbb5062.jpg
Zdroj: fatgirlfedup/Instagram

Starostlivosť o fyzickú aj duševnú pohodu je naozaj dôležitá. Fyzické zdravie nám umožňuje viesť aktívny život, zatiaľ čo psychické nás pripravuje na to, aby sme zvládali aj náročné životné situácie. Preto majte na pamäti, že je potrebné pestovať a starostlivo dbať o oba tieto póly.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.