Značka Pampers reaguje na fotografie oteckov, ktorí prebaľujú svoje deti na kolenách naozaj chvályhodne

660

V dnešnej dobe by už mala byť väčšina otcov zvyknutá na to, že starať sa o dieťa nie je len zodpovednosťou matky. Niektorí muži to dobre chápu a aktívne pomáhajú, iní sú stotožnení s názorom starej školy a starostlivosť nechávajú výlučne na matku. Tento príbeh je ale o oteckoch, ktorí nelenia a aktívne sa podieľajú na výchove svojich ratolestí.

Tí, ktorí nemajú problém sa o svoje dieťa postarať si zaslúžia uznanie. A niekedy aj viac podpory. Súčasťou toaliet v Amerike sú totiž často aj prebaľovacie pulty. Istý muž ale zhodnotil, že ich je akútny nedostatok, pretože na mužských toaletách chýbajú. Donte Palmer chcel svojimi fotografiami ukázať, ako musia meniť plienky otcovia na toaletách tam, kde prebaľovacie pulty nie sú. Jeho fotografiám sa dostala veľká pozornosť.

Po týchto záberoch sa postupne pridávali viacerí muži, aby prejavili svoju podporu. Začali sa taktiež fotografovať na verejných toaletách s dieťaťom, ktoré práve prebaľovali. Ide najmä o to, že oteckovia sú už unavení z toho, že musia meniť plienky svojim deťom na kolenách a začali si vyžadovať prebaľovacie pulty. Vďaka výzve #squatforchange začala spoločnosť Pampers spolupracovať s Johnom Legendom a podarilo sa im nainštalovať už 5000 nových prebaľovacích pultov na verejných toaletách po celej Amerike.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre