Znudený hotelový hosť začal vytvárať pre chyžnú malé výzvy, tá na to reagovala milými odkazmi na papieri

20820

Ak kvôli práci často cestujete do iných miest alebo krajín, viete, že to nie je tak úplne zábavné. Pracovné cesty vedia byť pekne nudné. Mimo pracovných stretnutí ste na hoteli alebo v nejakej kaviarni sám, nič ani nikoho v danom meste nepoznáte. A aj keby ste chceli niečo zažiť nie je na to čas popri všetkej práci.

Jeden cestovateľ, ktorý pravidelne kvôli práci prestáva v hoteloch v Azerbajdžane, prišiel na spôsob, ako sa na hoteli až tak nenudiť. Vzal si vankúše a posteľné prádlo, ktoré na izbe našiel a začal z nich vytvárať rôzne kreácie. Tieto jeho výtvory očividne zaujali chyžnú, ktorá mu upratovala izbu a tak mu zanechala príjemný odkaz zakaždým, keď jej v izbe nechal malú výzvu.

Pozrite sa na výtvory a kreácie, ktoré si títo dvaja v hoteli vymenili.

BoredPanda
BoredPanda
BoredPanda
BoredPanda
BoredPanda
BoredPanda
BoredPanda
BoredPanda
BoredPanda
BoredPanda
BoredPanda
BoredPanda
BoredPanda
BoredPanda
BoredPanda
BoredPanda
BoredPanda

 

zdroje: 22words

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

3 Komentáre
Najhodnotnejšie
Najnovšie Najstaršie
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
13. januára 2022 14:42

a ako to dopadlo? zobrali sa nakoniec? ?

Kokod
25. apríla 2017 23:53

Veruze na nudnej pracovnej ceste nie je cas ani jest lebo treba byt zavrety v kanclu celych 8hodin!!!si clovek nenajde cas na nic akurat ked tak na tvorenie trapnych odkazov z uterakov pre chyznu

Mimo
26. apríla 2017 20:04
Odpovedať  Kokod

Myslím že niekde vo svojom okolí máš prášky ktoré si si zabudol zobrať. Jeden na ukľudnenie, dva proti demencii. Zapi to naftou.