Zopár rôznych zaujímavostí

986

1. J.R.R Tolkien začal knihu s názvom “ The Lost Road“, ktorá sa mala odohrávať v prítomnosti, kde by ľudia zažívali „návraty“ do Stredozeme a „prevtelili“ sa do ich ich druhého ja v krajine Pána Prsteňov. Umrel predtým ako ju dokončil

Tolkien

2. V roku 1990 bol najobéznejší štát v Amerike (Mississippi) menej obéznych ľudi(15%) ako terajší najmenej obézny štát dnes (Colorado 21%)

3. 25 % Rusov zomrie pred 50tkou . Hlavne kvôli vodke.

4. V koncentračnom tábore Auschwitz sa nachádzal židovský boxer Salamo Arouch, ktorý musel zápasiť ostatnými uväznenými . Kto prehral toho čakala smrť. Takto prežil 2 roky a vyhral 200 súbojov. Bol prepustený po zničení tábora.

5 Seann William Scott, ktorý hral rolu Stiflera v „Prci prci prcičky“ je v skutočnosti pri ženách veľmi nervózny a nemal frajerku až do 30 rokov.

stifler

6. V roku 1974 Jane Goodall spozorovala u komunity šimpanzov 4 ročnú „občiansku“ vojnu o územie. Zahrňovala aj unášanie, znásilňovanie a vraždenie.

7. Multimilionár Forrest Fenn skryl poklad v hodnote 1-3 milióna dolárov v pohorí “ Rocky Mountains“ . Aby ste ho našli musíte vyriešiť jeho hádanku. Zatiaľ sa to nikomu nepodarilo

forrest fenn

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre