Zrejme budúca tatérska hviezda – tento 10-ročný chlapec kreslí takéto obrázky už teraz!

1869

Keď sme boli deťmi, tak väčšina z nás chcela byť hercami, učiteľmi, hasičmi či astronautmi. Časy sa však menia a aj nové generácie deti túžia po niečom inom. Tento 10-ročný chlapec sa plánuje stať tatérom, ale aj vizážistom venujúcim sa špeciálnym efektom.

Thomasova matka Katie Eklund zdieľala niektoré chlapcove diela na Facebooku, kde si získali svojich fanúšikov. „Volá sa Thomas Spring, ale jeho prezývka je Bubba. Je najmladším z 5 súrodencov. Jeho otec je hudobník v metalovej skupine Brutal Demise, ja som fotografka umeleckého a fantasy umenia,“ povedala chlapcova matka. Žena tiež odhalila, že rodina pochádza z Muskegonu v Michigane a že aj jeho nevlastný otec je umelcom. Chlapec tak má mať po kom tieto vlohy. „Thomas mal vždy v ruke pero a papier a už okolo svojich 2 alebo 3 rokov vedel písať a kresliť,“ vysvetlila Katie.

Prezradila tiež, že najskôr mal rád hlúpe tváre a zvieratá, ale čoskoro prešiel k rôznym témam. Chlapec taktiež miluje maľovanie na tvár. Často sa oblieka ako Joker a pomocou domácich potrieb vytvára make-up aj iným ľuďom. Dosť ale bolo viet, pozrite si už len tvorbu tohto 10-ročného chlapca.

 

 

Zdroj, Foto: Boredpanda

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre