Zúbožená rybka bez chvosta a takmer bez plutiev sa zotavila neuveriteľným spôsobom

1786

Úplne zanedbávaná a takmer rozpadávajúca sa na kusy, malá rybka, bola vážne ranená v obchodnom dome Walmart a jej stav už ani nemohol byť horší. Bola v takom zlom stave, že takmer stratila chvost a plutvy.

Victoria Schild si v ten deň neplánovala kúpiť žiadne domáce zvieratko, ale potom, čo si všimla túto opustenú rybku, vedela, že ju musí zachrániť. „Cítila som sa neuveriteľne smutná kvôli tejto malej rybke a rozhodla som sa, že nechcem, aby tam zomrela. Bola som si na 95% istá, že v noci zomrie.“ Keď ju priviedla domov, obávala sa, že má pred sebou už len pár hodín života, no nechcela sa vzdať. Victoria urobila všetko, čo bolo v jej silách, aby ju zachránila. „Keď som sa vrátila domov, začala som hľadať všetko, čím by som jej mohla pomôcť zotaviť sa. Asi po týždni čistej teplej vody, liekov a základnej starostlivosti sa jej stav začal zlepšovať!“

Potom sa jej stav už výrazne zlepšil, chvost začal narastať a plutvy sa vrátili do normálu. Po týždňoch liečby sa táto malá utrápená rybka premenila na krásnu, zdravú rybu!

Pozrite si neuveriteľný príbeh malej rybky, odkedy ju dievčina našla v obchode v zúboženom stave až po jej „znovuzrodenie“:

Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda

Zdroj: boredpanda

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre