Rozchody na poslednú chvíľu – Komplikované príbehy o láske, záväzkoch a neočakávaných zvratov pred svadobným oltárom

816

Nie každý vzťah je predurčený na to, aby vydržal, a niektoré páry si to uvedomia, keď sú už len krôčik od toho, aby si povedali „áno“. Tieto príbehy o rozchodoch na poslednú chvíľu vrhajú svetlo na zložitosť lásky, záväzkov a neočakávaných zvratov, ktoré sa môžu vyskytnúť na ceste za šťastím.

Nevesta nemala ani tušenia, že sa vydáva

Mal som kamarátku, ktorá nevedela, že je nevesta, kým nebola v polovici cesty k oltáru. Rodičia jej dohodli svadbu (v jej kultúre bežné) a povedali jej, že celá rodina bola pozvaná na svadbu bratranca. Mojej kamarátke povedali, že všetci budú mať na sebe biele oblečenie, z nejakého dôvodu, už si to nepamätám. Do kostola prišli tesne predtým, ako mala nevesta prejsť k oltáru. Moja kamarátka si myslela, že meškajú, a tak sa chcela prešmyknúť dovnútra a zostať vzadu. Jej otec ju však chytil za ruku a začali kráčať k oltáru. Až keď boli v polovici cesty, zastavila sa a uvedomila si, že všetci sa na ňu pozerajú, usmievajú sa a plačú od radosti. Obrátila sa na jednu zo svojich tiet vo vedľajšej lavici a spýtala sa jej, kto sa žení.

Celý kostol zmĺkol a potom teta pozrela na otca mojej kamarátky a povedala: „To nemyslíš vážne! Ty si naplánoval svadbu pre svoju dcéru a čakal si, že s tým bude len tak súhlasiť?! Stretli sa vôbec tí dvaja? To si vážne myslíš, že to bude fungovať?“ Celá miestnosť sa o nich zhovárala a otec len povedal dcére, aby išla ďalej. Našťastie teta chytila moju kamarátku vtiahla ju do lavice a obe vybehli z kostola. Rodičia sa jej potom zriekli a ona sa presťahovala k tej tete.

a man and woman in wedding attire
Autor tejto fotografie je Thái An

V skutočnosti utiekol od oltára on… a jej rodina ho prenasledovala

Nie ja, ale kamarát. Ženil sa s jednou grogerous dievčinou. Skutočných 10/10. Všetci sme sa z neho tešili, pretože nevyzeral najlepšie, ale bol to talentovaný chlapík s… množstvom talentov. Deň svadby prebiehal normálne. Všetci sme sa stretli, porozprávali sa, porozprávali sa s rodinou dievčaťa, z ktorých všetci boli… divní. Začala sa svadba. Dievčatá s kvetmi, nevesta kráča k oltáru atď. Tesne pred sľubom sa náš frajer vykašle na svadbu a vybehne z neďalekých dverí, pričom nevestu nechá stáť pred oltárom.

Potom nevesta, jej otec a matka, vytiahli strelné zbrane, vybehli z dverí a strieľali, ale on bol už tak ďaleko, že ho žiadna z ich striel nezasiahla. Odvtedy je nevestin otec vo väzení, matka asi o rok neskôr utrpela infarkt a z nevesty sa stala veľmi malá „influencerka“ a v jej živote je teraz uväznený nejaký iný chlap. Dôvod prečo odišiel bol ten, že bola mimoriadne citovo znevažujúca. Nútila ho, aby si viedol tabuľku, kam chodí, s kým sa rozpráva, koľko má peňazí na účte, kedy sa vráti a čo presne robí. Počas troch rokov ich vzťahu. Bola šialená.

men's gray suit jacket
Autor tejto fotografie je Scott Webb

Ženích ju podviedol s väčšinou svadobčanov

Ukázalo sa, že podvádzal nevestu s nevestinou sestrou… a priateľkou svedka (tiež v ich skupine priateľov). Nevesta to zistila tesne pred rozlúčkou so slobodou a celú akciu odvolala. Teraz si berie niekoho iného a zdá sa, že je oveľa šťastnejšia.

woman in pink brassiere lying on bed
Autor tejto fotografie je We-Vibe Toys

Moja mama zrušila svadbu, keď pristihla svojho snúbenca s „priateľmi“ vo vírivke

Moja mama zrušila svadbu len niekoľko týždňov pred termínom obradu, pretože zistila, že jej snúbenec klamal o svojom pobyte a zabával sa v hoteli s priateľmi a inými ženami. Pristihla ho vo vírivke o jednej v noci so sestrami dvojičkami. Rýchly posun vpred asi o tri roky neskôr. Začala chodiť a neskôr sa vydala za muža, ktorý je mojím biologickým otcom. Povedala, že stretnutie s rodinou bolo obzvlášť nepríjemné, keď zistila, že môj otec má tri sestry… z ktorých dve boli dvojičky, s ktorými pristihla svojho bývalého snúbenca vo vírivke.

couple in hot tub at daytime
Autor tejto fotografie je Mark-Christian Killick-Calver

Nevesta opustila ženícha kvôli mužovi, ktorého spoznala dva dni pred svadbou

Môj bratranec sa mal oženiť za dievča, ktoré sa bezhlavo zamilovalo do chlapa, ktorého stretlo dva dni pred svadbou, a opustilo ho. Mala som 5 alebo 6 rokov a mala som byť dievčaťom s kvetmi. Pamätám si, ako som bola celú cestu domov zmätená z toho, prečo som nebola dievča s kvetmi. Ale svet je veľmi malý a chlap, do ktorého sa zamilovala, je profesorom na tej istej univerzite ako môj brat a má kanceláriu na konci chodby. On a nevesta sú manželia už hádam dvadsať rokov. Medzitým bol môj bratranec trikrát ženatý, zatkli ho za jazdu pod vplyvom alkoholu toľkokrát, že si myslím, že ani nemôže dostať vodičský preukaz, a nafúkol sa na nejakých 150 kíl. Myslím, že sa rozhodla správne.

man chasing woman during daytime
Autor tejto fotografie je Chiến Phạm

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.