10 najčastejších dôvodov, prečo sa páry hádajú – 1 . časť

313

Aj vy sa s partnerom vkuse hádate? Ja tiež. Samozrejme, je úplne normálne sa niekedy (väčšinou) nezhodnúť, avšak nie vždy to musí (musí!!) dospieť do štádia hádky. Prečítajte si 10 najčastejších dôvodov, prečo sa páry hádajú.

1. Sex

Zdroj We-Vibe Toys

Povedzme si na rovinu, kto sa kedy nehádal za sex? Problémom môže byť buď to, že jeden chce menej, druhý chce viac. Vždy ale treba nájsť kompromis, vzťah sa potom rapídne zlepší. ;)

2. Varenie

Zdroj Becca Tapert

„Moja mama by to uvarila lepšie!“

Tak túto vetu rozhodne počuť nechcete. A ani vysloviť by ste ju teda nemali, radšej si zahryznite do jazyka. Nechajte svojho partnera variť bez toho, aby ste ho kritizovali.

3. Čistota

Zdroj Dane Deaner

Ešte hádam nikdy sa nestalo, že by dvaja ľudia vo vzťahu mali rovnaké názory, pokiaľ ide o čistotu alebo poriadok. Jeden z nich je pravdepodobne perfekcionista, čo sa týka čistoty, zatiaľ čo ten druhý necháva porozhadzované špinavé prádlo tam, kde si ho vyzlečie. Akceptovanie vzájomných rozdielov alebo ochota toho druhého zmeniť sa určite problém vyrieši.

4. Syndróm falošnej pamäte

Zdroj Afif Ramdhasuma

Väčšina hádok sa netýka faktov o tom, čo sa stalo, ale toho, ako si to, čo sa stalo, pamätáme. Každý si vždy spomína na minulosť. A pri hádke sa často stáva, že si každý udalosť pamätá inak. A to samozrejme vedie ku konfliktu.

5. Kto rozhoduje o tom, čo je pre deti najlepšie

Zdroj Ben White

Kto rozhoduje o tom, čo je pre vaše deti najlepšie? Výchovu detí väčšinou sprevádza veľké množstvo hádok. Väčšinou vždy rozhodovala matka, je predsa s deťmi doma, vie čo je pre ne najlepšie, ale s dobou sa všetko mení. Aj otec dokáže zastať úlohu matky a o deťoch rozhodovať.

Zaujímavé? Prečítajte si predošlú časť!

Zdroj

Dominika Božiková
Ahojte, volám sa Dominika. Som mamina, už druhýkrát na materskej. A aby mi úplne nepreplo, rozhodla som sa robiť aj niečo iné ako variť, pozerať dookola Labkovú patrolu a prebaľovať plienky, tak dúfam že sa Vám môj obsah bude páčiť. :)
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre