10 najčastejšie používaných predmetov v domácnosti na intímne hrátky

525

Niektorí dávajú v spálni prednosť vanilke, iní majú radi tropickejšie príchute. Keď však doma nemáte potreby, vhodné na noc plnu vášne a experimentovania, mnohí sa obracajú na veci, ktoré doma nájdu. Predstavíme si predmety, ktoré každodenne používame v domácnosti a ktoré môžu navodiť trošku dobrodružnejšiu atmosféru. Áno, myslíte si správne – prezradíme vám 10 najčastejšie používaných predmetov v domácnosti, ktoré ľudia, povedzme to slušne, využili na intímne hrátky.

woman in white dress lying on white bed
Autor tejto fotografie je Womanizer Toys

Možno budete prekvapení, aké predmety v tomto zozname nájdete. Možno si budete chcieť dvakrát rozmyslieť, či si od kamošky požičiate gumičku do vlasov, alebo či ten med, ktorý vám ponúka do čaju, si naozaj dáte, keď ho včera večer používala na potieranie vlastného partnera  v posteli.

1. Ľad

pexels photo 8670024 scaled
Obelix76o/pexels

Ľudia používajú ľad pre vzrušujúcejší pocit v intímnym chvíľach. Môžete ho použiť pri predohre alebo na chladné masáže a bozky. Odvážnejší ho môžu použiť na dráždenie erotogénnych zón.

Ak ste v posteli s partnerom, venujte pozornosť jeho pohodliu a hlavne komunikujte. Cieľom je potešenie, nie bolesť. Hrátky so studeným ľadom môžu byť príjemné osvieženie vášho posteľového scenára, ale bezpečnosť by mala byť vždy to najdôležitejšie.

2. Vysávač

pexels photo 7484835 1 scaled
Matilda Wormwood/pexels

Ak ste typ, ktorý sa nerád zašpiní, ako sa cítite pri tom, keď sa máte očistiť? Možno by ste si predsa len mali so sebou do spálne vziať ten Dyson. Síce ide o šikovný nástroj do domácnosti, ale veľmi rýchlo sa z toho môže stať fetiš.

Myslím že všetci chápeme, prečo sa vysávač dostal do tohto zoznamu. Pravdepodobne nejaký chlap videl okrúhly otvor, s odsávaním, a pomyslel si: „Zaujímalo by ma…“ Áno je to tak, ľudia používajú hadicu vysávača na svoje genitálie, bradavky a iné citlivé miesta.

Avšak, tak ako so všetkým na tomto zozname, aj s vysávačom treba byť opatrný. Silné alebo príliš dlhé používanie odsávačky môže poškodiť kapiláry. A nezabudnite, že hadicu nikdy nepoužívajte vnútorne!

3. Jedlo

a2ee778722d5c9aa3f63fabce13c66e5
Green SPA/pinterest

Dostávame sa  k pravdepodobne najčastejšie používanej položke na tomto zozname. Ľudia majú až príliš veľa fantázie, keď príde na používanie potravín v spálni. Šľahačka, roztopená čokoláda, ovocie a zelenina. Väčšina ľudí používa jedlo ako polevu na telo. Síce je všetko špinavé, ale zábavné.

Veľa krát však ľudia, pri používaní zeleniny, skončia na pohotovosti v nie príliš lichotiacej situácii. Od uhoriek po tekvicu a baklažán. Hlavne nech je to dlhé a hrubé. Avšak to, že sa to tam zmestí, neznamená, že to tam patrí. Používanie potravín vnútorne nie je hygienické. A hlavne, sa môžu zlomiť alebo zaseknúť.

4. Vešiaky s háčikmi

hangers
梁桂芳/youtube

Nie každého by napadlo pozerať sa na vešiaky ako na potenciálne príjemnú sexuálnu hračku. Ale keď na to už raz prídete, je ťažké na to zabudnúť. Avšak nehovoríme o starých obyčajných vešiakoch. Ide o vešiaky s kovovými sponami, na zavesenie zložených nohavíc. Ľudia, ktorým trochu bolesti spôsobuje rozkoš, ich radi používajú ako svorky na bradavky.

A potom sú tu tí, ktorí majú prah bolesti o čosi vyššie a použijú svorky na genitálie. Ak však uvažujete o skúšaní BDSM, nerobte to len tak, naplánujte si to. Povedzte si bezpečné slová a hlavne oboznámte sa so svojím prahom bolesti.

5. Tyčinky a gumičky do vlasov

blue denim jeans with black and green ribbon
Autor tejto fotografie je Alexandra Tran

Vešiaky nie sú jedinou náhradou svoriek na bradavky, ktorú môžete nájsť vo svojej domácnosti. Niektoré používajú kombináciu paličiek a gumičiek do vlasov. Paličky zviažu dohromady, aby dosiahli silné zovretie. Podľa niektorých, ktorí sa venujú podobným záležitostiam, môže táto malá pomôcka dobre fungovať aj na iné visiace kúsky vášho tela.

6. Chladiaci krém: Pálenie, ktoré je príjemné

pexels photo 7020241 scaled
Yan Krukau/pexels

Chladiaci krém je krém, ktorý si natierate na pokožku a upokojujete tak svoje svaly. Ten kto tento krém používa vie, že pocit z chladiaceho krému začína mrazivo. Pomáha zmierniť opuch. Ale po chvíli pocítite silné pálenie.

Môžme to nazvať aj hrou so zmyslami – využívanie nových a vzrušujúcich pocitov. Tu však nastáva problém, ak máte citlivú pokožku. Pálenie sa bude stupňovať, najmä ak ho nemôžete ľahko zmyť. Predtým, ako ho vyskúšate pri posteľných hrátkach, ho najprv použite klasicky, aby ste vedeli, ako vaše telo zareaguje.

7. Kuchynský riad

stainless steel spoons and spoons
Autor tejto fotografie je henry perks

Kto by povedal, že váš nevinný kuchynský riad, sa môže môže stať sexuálnou hračkou? Tieto nástroje, ktoré používa každá žena v kuchyni, od metličiek až po varechu, sú známe tým, že dokážu okoreniť váš život v spálni. Vyzerá to tak, že tie isté materiály, vďaka ktorým je každé vaše jedlo také chutné, sú vhodné aj na iné… ehm, činnosti.

Len nezabudnite, že ak používate kuchynský riad aj na iné veci ako varenie, dôkladne ho vyčistite. Nechcete predsa, aby vaše kliešte na šalát chutili ako včerajší večer.

8. Potreby pre domáce zvieratá

52044205013 99cb5e1114 b
Clint Budd/flickr

Existuje mnoho spôsobov, ako využiť vybavenie pre domáce zvieratá na intímne chvíle. Ak ste fanúšikom BDSM, môžete použiť obojky a vodítka. Niektorí dokonca radi používajú šokové obojky na svoje citlivejšie partie.

Ďalšia používaná „hračka“ sú jazdecké pomôcky, alebo palice s perím, ktoré sú mimoriadne obľubené u mačiek. Len dajte pozor aby vaša mačka bola v dostatočnej vzdialenosti, inak by ste mohli skončiť s nechcenými škrabancami.

9. Háčik na uteráky na dverách: Zavesenie na bondage

13875487035 a5001d6a5e b
gamene/flickr

Niektorí ľudia si naozaj užívajú, keď sa na rad dostanú háčiky na uteráky. Existujú dva spôsoby, ako je možné ich použiť.

Po prvé, keď sú na dverách, sú v ideálnej výške na nevinné zviazanie vašej druhej polovičky. Okolo partnerových zápästí môžete omotať napríklad lano a druhý koniec previazať cez háčiky.

Druhý spôsob je trošku dobrodružnejší. Kto by to bol povedal, že tieto malé kúpeľňové doplnky sa používajú ako análny háčik. Áno, je to presne tak, ako to znie. Síce to nie je každému po chuti, ale tí, ktorým áno, si to naozaj užívajú. Len nezabúdajte, pred a po vždy poriadne vyčistiť.

10. Vosk na sviečky

candle massage
Albatros Spa Resort Hotel/youtube

Vosk zo sviečok je veľmi známy tým, že svojím teplom navodí tu správnu atmosféru. Ale vedeli ste, že je obľúbeným nástrojom na aktivity v spálni? Ľudia vedia byť mimoriadne kreatívny. Nízky bod topenia je ako stvorený na zmyselné hrátky. Po zapálení sviečky môže teplý vosk pri kontakte s pokožkou vytvoriť mravčenie a príjemný pocit.

Avšak predtým, ako zoberiete prvú sviečku, ktorú doma nájdete, nezabudnite, že nie všetky sviečky sú rovnaké a teda vhodné. Uistite sa, že používate nízkoteplotné sviečky, aby ste sa vyhli možným zraneniam. Hľadajte také, ktoré sú vyrobené z materiálov, ako je napríklad sójový alebo včelí vosk. Chcete predsa vášho partnera rozpáliť, nie zapáliť.

Zaujímavé? Prečítajte si predošlú časť!

Zdroj

Ahojte, volám sa Dominika. Som mamina, už druhýkrát na materskej. A aby mi úplne nepreplo, rozhodla som sa robiť aj niečo iné ako variť, pozerať dookola Labkovú patrolu a prebaľovať plienky, tak dúfam že sa Vám môj obsah bude páčiť. :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.