11 šialených faktov, ktoré vás zaručene prekvapia

17006

1. 46 ročný muž našiel a zaútočil na 13 ročného chlapca, pretože ho často zabíjal v Call of Duty.

 

 

hrac

2. Maďarský občan bol počas prvej sv. vojny postrelený do čelného laloku. To spôsobilo, že nemohol zaspať a tak strávil zvyšok života bez spánku.

 

nespavost

3. Hudba má schopnosť liečiť poškodený mozog a vracať stratené spomienky.

 

hudba

 

4. Vedci tvrdia, že „Zombie apokalypsa“ je možná. Podľa výskumov existuje mozgový parazit, ale práve tento napadá iba chrobáky.

 

zombie

 

5. Štúdie dokázali, že ľudia, ktorí za svojho obľúbeného autora označili Lil Wayne-a, dopadli vo vedomostných testoch najhoršie.

 

wayne

 

6. Adolf Hitler bol nominovaný na Nobelovú cenu v roku 1939.

 

adolf

 

7. Na strednej škole v Chicagu spravili trochu netradičnú zbierku. Do reproduktorov po celej škole pustili pieseň Baby od Justin Bieber a ak to chceli študenti vypnúť museli prispieť. Takto vyzbierali 1000 dolárov za 3 dni.

 

justin bieber

8. MDIF, nezisková organizácia z New Yorku plánuje vysielať free wifi do celého sveta z vesmíru.

 

inernet

 

9. V roku 2013 si muž kúpil dom vedľa svojej bývalej ženy len preto, aby na terase postavil obrovský prostredník, ktorý smeruje priamo do okien jej domu.

 

finger

10. Ľudia, ktorí sú dlho do noci hore sú často inteligentnejší ako tí, ktorí chodia spať skoro.

 

late night

 

11. V roku 2006 bola nájdená mŕtva žena v jej Londýnskom apartmáne. Už z nej zostala iba kostra. Bola tam takto 3 roky a na prekvapenie jej stále bežala televízia.

 

mrtva zena

 

 

 

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre