11 vecí, ktoré robia ženy, čo boli veľakrát zranené

3202

Ženy sú krehké ako čínsky porcelán. Keď ich však niekto zraní a ublíži im, tak nastane tretia svetová. Keď vás niekto alebo niečo zlomí, je ťažké predpovedať, ako sa zachováte. Nehovoriac o tom, keď sa vám to stalo už niekoľkokrát. Ženy sú v tomto ešte špecifickejšie. Neradno sa s nimi zahrávať, ani sa čo čudovať, že správajú zvláštne, keď ich niekto zlomí. Nastane jednoduchý skrat a vy ju nespoznávate. Aj týchto 11 vecí, vám môže našepkať, že žieňa pred vami, bolo veľmi hlboko ranené.

Vysmieva sa romantike

3 19
Zdroj: canva

Pokiaľ sa chalan snaží a začne jej rozprávať nežné, romantické lichôtky, automaticky si zarába na prúser. Vysmeje ho a pravdepodobne okolo toho spraví veľkú scénu. Takisto bežné prejavy romantiky, ako sú kvety, čokoláda, bozky, či objatia, nie sú vítané. Všetko, čo by iba málinko naznačovalo romantiku, je tabu.

Lásku neberie vážne

4 11
Zdroj: canva

Lásku pokladá za niečo nereálne a pokiaľ sa jej spýtate, či je ona zamilovaná alebo má lásku, len prehodí vtip alebo dva a nerieši to ďalej. Nezaujíma ju to. Povie vám, že radšej zomrie ako stará panna s 30 mačkami.

Nebude nikomu dôverovať

5 15
Zdroj: canva

Niekto ju zlomil, ublížil jej a nesprával sa k nej tak , ako mal. Nechalo to veľkú ranu a ešte dlho potrvá, kým bude sama sebou. Ona jednoducho nebude a nemôže už nikomu nikdy dôverovať. Tentokrát sa poučila.

Toleruje toxických ľudí

6 11
Zdroj: canva

Aj tak už bola zranená pred tým. Má to nacvičené. Veď čo horšie sa jej môže stať? Je jej jedno, či komunikuje so svojim toxickým ex alebo sa iba obklopuje inými „lúzrami“, ktorí z nej vyciciavajú energiu. Nič ju už nemôže prekvapiť.

Veľa flirtuje

7 10
Zdroj: canva

Boli časy, keď sa jej zapáčil chlapík a na konci večera spolu odišli. Ale po všetkých tých sklamaniach, ktorými si prešla, hrá teraz úplne inú hru. Veď prečo staviť všetok majetok na jedného koňa, keď má tak veľa možností? Necháva si vždy otvorené zadné dvierka, čo je emocionálne menej náročné.

Nechtiac raní ľudí

8 5
Zdroj: canva

Ako žena, ktorá bola veľmi ranená, si nevie predstaviť horšiu vec, ako zraniť niekoho tak, ako bola ranená ona. Nikomu by to nepriala zažiť. Avšak je zlomená, nevie ovplyvniť svoje konanie a raní ľudí. Niekto sa k nej dostane príliš blízko, ona spanikári a utečie. A chalan ostáva sám a rovnako ranený, ako bola kedysi ona. Nerobí to úmyselne.

Smútok pokladá za súčasť svojho života

9 5
Zdroj: canva

Namiesto toho, aby žila svoj život a mierila do budúcnosti, sa utápa v depresii a smútku z minulosti. Niekedy je pre človeka obdobie smútku prospešné. Najmä, ak si potrebuje utriediť myšlienku. Keď je to ale nekonečný príbeh, nerobí to dobrotu a nakoniec z toho môže ochorieť.

Myslí si, že každý ju chce iba využiť

10 4
Zdroj: canva

Zakaždým, keď stretne príjemného, milého, dobre vyzerajúceho muža, ktorý je na ňu dobrý, ona si myslí, že chce len sex. Nič viac. A potom, ako všetci ostatní ju opustí a zlomí jej srdce, respektíve to, čo z neho ostalo. Preto pre istotu žiadne vzťahy nerieši.

Zaľúbi sa do neprípustného muža

11 2
Zdroj: canva

Títo muži sú všetci rovnakí. Je to presne ten typ, ktorý ju nakoniec aj tak zraní. Namiesto toho aby randila s niekým, kto je milý a fajn, vždy vyberie ten istý materiál. Myslí, že tento typ už pozná a bude s ním vedieť rady. A zase skončí zranená.

Dookola si všetko prehráva v hlave

12 2
Zdroj: canva

V hlave si dookola prehráva, čo sa vlastne stalo. Kde sa stala chyba, čo urobila zle, prečo to tak skončilo. Nedokáže byť viac sama sebou, lebo jej to jej hlavička nedovolí. Radšej si ešte raz „prehrá“ všetky tie zlé veci, čo sa jej stali.

Stále dúfa v zmenu

13
Zdroj: canva

Napriek všetkej bolesti a trápeniu, ktorým si musela prejsť, stále verí, že tam vonku na ňu niekto čaká. Jej pravá láska, jej spriaznená duša. Verí, že jedného dňa sa všetko zmení a všetko to utrpenie stálo za to, že sa dostala presne do daného okamžiku a k tomu správnemu mužovi. Čím viac a intenzívnejšie v to verí, tým sa cíti lepšie a dostáva sa zase do normálu.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.