4-ročné dievčatko sa cíti počas karantény osamelo, a tak sa jej suseda hrá na vílu už 9 mesiacov

668

Nedávno obehol svet milý príbeh o dievčatku, ktoré stále verí v kúzla, rozprávky a víly. Kelly Victoria, ktorá je pevnou súčasťou tohto milého príbehu, sa rozhodla podeliť sa s ním s ľuďmi na internete. Kelly je fotografka pôsobiaca v Los Angeles. Nádherný príbeh o tom, aké silné puto si vytvorila so svojou 4-ročnou susedkou, sa stal virálnym.

2 42
3 31

Všetko sa to začalo na začiatku pandémie, keď si Kelly jedného dňa všimla pohádzané hračky hneď vedľa stromu. Vyzeralo to ako čarovná záhradka a nachádzal sa v nej aj krátky odkaz, v ktorom sa písalo, že dievčatko sa počas karantény cíti veľmi osamelé. Kelly sa teda rozhodla, že s tým niečo urobí. Povedala si, že sa bude hrať na vílu Zafír, aby si jej malá susedka myslela, že víly skutočne existujú a zároveň jej tým urobila krajšie dni. Záhradku jej teda trochu zorganizovala a nielen to.

4 32
5 31

Ľudia začali okamžite reagovať na tento milý čin ženy a Kelly za to vychválili. „Toto dieťa si to bude pamätať navždy. Jeden deň si určite uvedomí, čo pre ňu táto žena spravila,“ napísal jeden komentujúci. Podobne milých reakcií bolo však oveľa viac. Kelly sa na vílu Zafír hrá už celých 9 mesiacov.

6 29
8 22
9 21
10 19
13 9
14 8
15 7
16 3
17 2
18 1
19 1
20 1

Zdroj

Foto: Boredpanda

Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.