5 celebrít s prekvapujúcim tajným talentom

15847

Jeremy Renner

1 Jeremy Renner

Academy Award víťaz Jeremy Renner môže byť na seba pyšný ako úspešný herec, spevák, Avenger…a ehm jasné ešte ako expert na predaj nehnuteľností.

Späť v roku 2002 kedy on a jeho partner Kristoffer Winters kúpili ich prvý dom, investovali do neho 659 000 dolárov a predali ho za neuveriteľných 900 000 dolárov len za niekoľko mesiacov. Toto duo tak kúpilo, vylepšilo a predalo už cez 20 domov. Jeden z ich najlepších kúskov bola kúpa malej vily v Holmby Hills ktorú kúpili za 7 miliónov dolárov a po následnej úprave ju predali za 24 miliónov dolárov. Celkom pekná „bokovka“ popri herectve však?

2 dom

3 dom

4 dom

5 dom

Neil Patrick Harris

6 Neil Patrick Harris

Neil Patrick Harris je asi každému veľmi dobré známy ako Barney zo sitkomu Ako som spoznal vašu matku (How I Meet Your Mother). Tak isto ako dobrý je herec je aj trénovaný kúzelník.

Harris berie mágiu veľmi vážne. Vyhral aj niekoľko ocenení za magické kúsky. Jeho vystúpenia sú tak dobre že ho dokonca požiadali aby s nimi vystúpil na odovzdávaní Oscarov za rok 2015.

7 magia

Kaley Cuoco

8 Kaley Cuoco

Asi jedna z najznámejších susediek Penny zo seriálu Teória veľkého tresku (Big Bang Theory). Hoci má Cuoco veľmi úspešnú kariéru herečky kedže vyhrala aj niekoľko ocenení za výkony ako v snímkoch 8 Simply rules alebo Prison Break a ešte niekoľko malých filmov. Málo kto o nej ale vie že je aj úspešne venuje jazde na koni.

Jedna z jej významných jázd bola na charitatívnej súťaži kde skončila druha a to bola celá oblečená v kostýme Jedi.

Vanilla Ice

9 Vanilla Ice

Lyrického géniusa ako Vanilla Ice určite poznáte tak ako jeho slávne „Ice Ice baby“. Tak isto o ňom málo kto vie že je svojho času to bol jeden zo šiestich najlepších Jet Sky Riderov.

Jeho kariéra sa začala v roku 1993 kedy sa dostal do top 10 jazdcov čo je celkom obdivuhodné.

Terry Crews

10 Terry Crews

Terry Crews je vynikajúci herec tiež má za sebou úspešnu kariéru v Amrickom futbale a tiež sa mu podarilo toho dosť dosiahnuť vďaka jeho prsným svalom (hlavne účinkovanie v reklamách) no tiež málo kto o ňom vie že maľuje realistické fotky.

Ako malý chlapec s tým začal v centre umenia v Michigane. Pokračoval v tom aj naďalej takže bol excelentný maliar a zároveň aj full-time športovec, čo je celkom nezvyčajná kombinácia.

terry-crews-jimmy-kimmel

ZDROJ

Zaujimavý Svet
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre