5 znepokojivo zákerných vrahýň, ktoré takmer unikli trestu

493

V živote každého človeka príde chvíľa, keď uvažuje o tom, že by najradšj niekoho ubil balíčkom ryže. Väčšina ľudí toto nutkanie prekoná a našťastie pokračuje vo svojom živote. Našlo sa však dosť žien, ktoré sa rozhodli zájsť ešte ďalej a niekoho skutočne zavraždiť. A takmer im to prešlo… tu je niekoľko dám, ktorým sa takmer prepiekol ten najhorší zločin.

Leigh Ann Sabine a kamenná žaba

Žena s dokonalou metódou vraždy. Leigh Ann bola zdravotná sestra, keď sa vydala za Johna Sabina, muža o desať rokov staršieho, ktorého ošetrovala v nemocnici. Počas celého ich manželstva bol ňou úplne posadnutý, zatiaľ čo ona sa tým nijako zvlášť netrápila. Rýchlo prešlo niekoľko rokov a manželia, žijúci na Novom Zélande, opustili svojich päť detí a vydali sa do Spojeného kráľovstva. Leigh Ann sa jedného dňa rozhodne, že už má svojho milujúceho manžela dosť, a tak sa pustí do romániku s oveľa mladším mužom, ktorého nedávno prepustili z väzenia. John, večne milujúci a odpúšťajúci manžel, získa Leigh Ann späť a presvedčí ju, aby sa s ním presťahovala do Walesu. A práve tu sa začali problémy.

Zdroj: WikimediaCommons

Leigh Ann sa rozhodla, že už nemôže ďalej znášať tohto muža, ktorý ju tak zbožňuje. Jednej noci v roku 1997, keď si líhal do postele, ho udrela kamennou žabkou, ktorú mala nablízku. Spočiatku Leigh Ann ľuďom, ktorí sa na Johna pýtali, jednoducho povedala, že utiekol s inou ženou. Ale ako mesiace plynuli a nikto nič netušil, začala jednoducho hovoriť pravdu. Každému, koho stretla, hovorila, aká bude po smrti slávna, pretože zabila svojho manžela a prešlo jej to. Nikto jej neveril, až kým v októbri 2015 nezomrela. Niekoľko dní po jej smrti bolo objavené Johnovo telo vedľa kôlne pred bytovým domom, kde kedysi bývali. John bol zabalený v igelite a stále mal na sebe pyžamo z tej osudnej noci pred 18 rokmi. Dokonca sa stalo, že Leigh Ann požiadala suseda, aby jej pomohol preniesť jeho telo pred kôlňu, tvrdiac, že ide o lekársku kostru z čias, keď bola zdravotnou sestrou. A tak sa Leigh Ann zapísala ako dokonalá vrahyňa – tá, ktorá všetkým povedala pravdu a nikdy nebola odsúdená.

Lakhvir Singhová a otrávené curry

Lakhvir Singhová je dáma s vážnou láskou k pomste. Po tom, čo sa rozišla so svojím milencom Lakhvinderom Cheemom, sa s tým jednoducho nedokázala zmieriť. V roku 2009 spolu mali tajný pomer 16 rokov, keď sa Cheema rozhodol, že sa chce oženiť s mladšou ženou. Keď sa Singhová dozvedela o tejto mladšej žene, vyhrážala sa, že podpáli Cheemov dom. Neskôr však odišla zo Spojeného kráľovstva a zamierila do Indie. Nebolo to však na žiadnu dovolenku. Jej jediným cieľom cesty do Indie bolo získať akonit, smrteľný jed. Po návrate do Anglicka sa vkradla do Cheemovho domu a v chladničke namiešala jed s karí. Fungovalo by to dokonale, žiadne stopy by neukazovali na ňu, lenže jed nepôsobil tak rýchlo, ako dúfala. Keď Cheema so svojou novou milenkou dojedli večeru, začal zvracať. Vytočil číslo 999 a povedal im, že ho otrávila jeho bývalá priateľka a že ho budú musieť hospitalizovať, čo boli slová, ktoré neskôr Singhovú usvedčili. A tak bol žiarlivá milenka odsúdená do väzenia, keď Cheema neskôr zomrel.

Zdroj Kalyani Akella

Hazelynn Stompsová

Ďalšia takmer dokonalá vražda. Hazelynn Stompsová bola manželka s problémom. Nahromadili sa jej tony dlhov, o ktorých jej manžel nemal ani potuchy, a ona rýchlo potrebovala peniaze. V roku 2009 zastrelila svojho manžela z bezprostrednej blízkosti na farme s vianočnými stromčekmi, kde žili v Corbette v štáte Oregon. Potom spálila jeho telo, až z neho zostali len malé úlomky kostí, prakticky drevené uhlie. Tie vyhodila do koša a zamierila na policajnú stanicu, aby nahlásila jeho zmiznutie. A päť dní hľadali Jerryho Stompsa stovky ľudí. Nakoniec vyšetrovatelia našli úlomky a našli aj zbraň s Jerryho krvou. A hoci to Hazelynn hneď neusvedčilo, jedna z jej premyslených lží áno. Pri podstrkovaní falošných dôkazov si zlomila bedrový kĺb, aby to vyzeralo, že jej manžel zomrel pri nehode na rybách, a tak polícii povedala, že namiesto toho ju s manželom napadli. Jej manžela uniesli, zatiaľ čo ju zhodili z mosta a zlomili jej bedrový kĺb. Neskôr však vyšlo najavo, že k jej zraneniu došlo ešte pred „útokom“, a tak bola zatknutá.

Zdroj Maxim Hopman

Smrtiace milenky

Gwendolyn Grahamová a Cathy Woodová boli milenky, ktoré pracovali ako ošetrovateľky v domove dôchodcov Alpine Manor v Michigane. V roku 1987 začala Grahamová zabíjať starších pacientov tak, že ich dusila, zatiaľ čo Woodová strážila dvere. Verili, že spoločné vraždy posilňujú ich puto. A keďže pacientov jednoducho udusili, zdalo sa, že všetky úmrtia sú prirodzené. Dokonca sa hovorilo, že od každej obete si brala osobný predmet, ktorý slúžil ako spomienka na čin. Všetko bolo v poriadku a nikto nič netušil. Potom jedného dňa, o viac ako rok neskôr, keď sa dvojica rozišla, sa vo Woodovej ozvalo svedomie. Išla na políciu a podarilo sa jej získať aj nižší trest za to, že vypovedala proti Grahamovej.

Zdroj Danie Franco

Waneta Hoytová

Waneta Hoytová bola matka, ktorá zabíjala. V 60. a 70. rokoch 20. storočia udusila päť zo svojich šiestich detí a zakaždým tvrdila, že zomreli v dôsledku syndrómu náhleho úmrtia dojčiat (SIDS). A ľudia ju väčšinou ľutovali za jej tragické straty. O 20 rokov neskôr sa k vraždám priznala počas štúdie o SIDS, na ktorej sa zúčastnila. Jej dôvod? Deti plakali a ona chcela mať pokoj.

Zdroj Picsea

Zdroj

Michaela Hric
Ahoj, volám sa Michaela. Veľmi rada čítam, cestujem, varím, no a samozrejme píšem. Prajem príjemné čítanie :)
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre