A čo tak vyraziť si z Bratislavy priamo do Barcelony len za 20€ tam aj späť? Ryanair vám to umožňuje

597

Barcelona spolu s Madridom sú najobľúbenejšie mestá v Španielsku. A niet divu. Barcelona je krásne mesto s jedinečnou atmosférou a po jej návšteve budete na zážitky ešte dlho spomínať.

barcelona fotografia
Photo by JoaquinAranoa

Práve teraz máte jedinečnú šancu zakúpiť si spiatočné letenky do Girony (Barcelona) len za 20€! A čo viac, poletíte priamo z Bratislavy. Leteckú prepravu vám zabezpečí spoločnosť Ryanair.

Pozor: Táto ponuka už vypršala. Prejdite prosím na aktuálnu ponuku leteniek do barcelony.

Termín:

Za túto cenu je dostupný decembrový termín, a to od 3.12. – 14.12.2018. Viac na ryanair.

Batožina:

V prípade, že si zakúpite Priority & 2 Cabin Bags za 12€, tak si môžete so sebou zobrať na palubu 1 malú batožinu a 1 batožinu s hmotnosťou max. do 10 kg a rozmermi 55 cm x 40 cm x 20 cm. Alebo si k malej batožine, ktorá je v cene letenky, môžete dokúpiť podpalubnú batožinu do 10 kg za cenu 8€.

Niekoľko skvelých miest v Barcelone:

– Las Ramblas – ide o dvojkilometrový úsek a spoznáte tam pouličné umenie i zažijete  pravú barcelónsku atmosféru. Je to skrátka miesto, kde to stále žije či už v noci, alebo cez deň.

– Ak ste fanúšikom gotickej architektúry alebo architektúry ako takej, určite sa choďte pozrieť do štvrti s názvom Barri Gótic. Miestni to označujú za miesto, kde sa veľmi ľahko akoby „ocitnete“ v rímskych časoch.

barcelona fotografia
Foto od Juanedc

– Toto mesto bude aj pre gurmánom tým správnym miestom. Na každom kroku narazíte na ich tradičné jedlá a určite si z tamojšej ponuky vyberiete.

– Aj aktívni turisti si tam prídu na svoje. Môžete si vyskúšať športy ako surfing, kitesurfing, kajak, plachtenie či let balónom.

– Už keď tam budete, nevynechajte ani tú najikonickejšiu pamiatku v meste – La Sagrada Familia. Ide o baziliku, ktorú navrhol Antoni Gaudí a aj napriek tomu, že po 140 rokoch stále nie je dokončená, zapísali ju do zoznamu UNESCO. 

barcelona fotografia
Photo by Patrice_Audet

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

Viac tipov pred návštevou Barcelony:

Ak sa chystáte na dovolenku do tohto mesta, určite sa vám hodí náš sprievodca. Nájdete v ňom rôzne tipy a rady, napr. čo rozhodne vidieť, kde sa ubytovať alebo čo ochutnať. Toto a mnoho ďalšieho nájdete na tomto odkaze.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre