MEGA Výpredaj Emirates – akciové letenky do Ázie si teraz kúpite už od 379€

416

Už dlhšie sme sa vám nehlásili s akciovými letenkami. Práve v týchto dňoch sa naskytá skvelá možnosť odletieť do niektorej zo zaujímavých destinácii a nie hocijakých. Na výber máte mestá ako Dubaj, New York, Bangkok či Peking. A mnoho ďalších.

 

Využite ponuku leteckej spoločnosti Emirates Airlines. Dajte si ale pozor na termíny, pretože pre každú letenku je za túto cenu ponúkaný iný dátum odletu. Niektoré akcie trvajú len veľmi krátko. V zozname nájdete veľké množstvo miest, do ktorých odletíte za skvelé ceny. Stačí, ak kliknete na tento odkaz.

 

V zozname nájdete najmä ázijské mesta, pričom odletíte aj napríklad na obľúbený ostrov Maldivy či na Seychely a podobne. Ponuka je skutočne pestrá, skôr budete ma problém vybrať si jednu destináciu. Na obrázku je iba časť ponuky, celú nájdete, ak sa prekliknete na akciu

 

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke Airbnb. Ak sa zaregistruješ teraz,tak dostaneš 30€ na svoje prvé ubytovanie a 11€ na prvý zážitok!

Emirates Airline je spoľahlivá letecká spoločnosť. Ak si vyberiete ekonomickú triedu, tak budete si môcť zobrať 1 ks batožiny s max. rozmerom 55 x 38 x 20 cm a váhou do 7 kg. Do nákladného priestoru vám povolia umiestniť maximálne 30 kg batožiny. Tam sa tie čísla líšia od triedy, ktorou poletíte.

 

 

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre