Akciové spiatočné letenky do jedinečného Štokholmu kúpite len za 20€!

219

Využite skvelú šancu navštíviť Švédsko, resp. jeho hlavné mesto Štokholm. Toto mesto sa považuje za jedno z najkrajších v Škandinávii. Odskočte si tam na víkend a spoznajte jeho krásu.

stockholm fotografia
Foto od brightfreak

Zaobstarajte si spiatočné letenky z Viedne do Štokholmu len za cenu 20€! Leteckú prepravu zabezpečuje spoločnosť Wizzair. Táto cena je však dostupná len pre členov Wizz Discount Club. Ak členom nie ste, členské si môžete zakúpiť za 30€/rok pre dvoch.

Termín:

Za túto cenu je dostupný víkendový termín, a to od 24.5. – 27.5.2019. Viac leteniek nájdete na wizzair.

Batožina:

Za túto najnižšiu cenu si môžete vziať iba menšiu tašku s rozmermi 40x30x20cm. Ak by ste si chceli vziať aj väčšiu tašku, budete si musieť priplatiť a to až 20€ za jeden let.

Prečo práve Štokholm?

– Má jedinečné centrum mesta, ktoré sa rozprestiera na 14 ostrovoch, vode a parkoch.

– Práve kvôli okolitej vode, ktorá ho obmýva je veľmi podobné Benátkam a ľudia ho nazývajú aj ako Benátky severu.

– Ak máte umeleckého ducha alebo iba chcete navštíviť tú najznámejšiu pamiatku v meste, tak zájdite do Múzeum Vasa, kde uvidíte obrovský vrak lode, ktorý bol po niekoľkých rokoch vytiahnutý z morského dna a nanovo zrekonštruovaný.

stockholm fotografia
Foto od szeke

– K dispozícii je aj jedinečný zábavný park Gröna Lund Tivoli, v ktorom si môžete vyskúšať zažijete napr. najvyšší voľný pád v celej Európe.

– Radí sa medzi najkrajšie a najzaujímavejšie mestá celej Škandinávie a niet divu. Je tam tiež množstvo historických pamiatok a iných zaujímavých atrakcií. Určite sa v tomto zaujímavom meste nudiť nebudete. Skrátka ho musíte zažiť na vlastnej koži.

stockholm fotografia
Foto od hector melo

Ubytovanie:

Ak sa chystáte na takúto dovolenku, zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre