Aktuálne správy #152: Veľká Británia sa dostala do najväčšej recesie zo všetkých veľkých ekonomík a spoločnosť Disney oficiálne vyhlásila, že značka 20th Century Fox končí

2639

Prinášame vám najaktuálnejšie správy, zaujímavosti a informácie, ktoré vám poskytnú prehľad o dianí vo svete. Dnes sa dozviete o osude legendárnej značky 20th Century Fox, o možnom dopade znečisteného ovzdušia na včely v Indii, alebo o veľkom prepade ekonomiky vo Veľkej Británií.

 

1 42

 

2 40

Spoločnosť Disney ohlásila v pondelok, že chystá rebranding jednej z najznámejších značiek zábavného priemyslu. Disney získala giganta filmového priemyslu minulý rok za $71miliardy. Názov značky sa zmení na 20th Television. Logo zostane rovnaké len so zmeneným názvom.

 

3 30

 

4 29

3-ročná štúdia z Indie zistila, že aj mierne znečistené ovzdušie môže zničiť 80% populácie včiel. Včely sú zodpovedné za väčšinu opeľovania v krajine a preto by malo ich vymiznutie veľmi nepriaznivý dopad na produkciu ovocia, zeleniny, orechov a mnohých ďalších komodít.

 

5 26

 

6 21

 

7 19

V 2. štvrťroku 2020 spadla ekonomika Veľkej Británie o 20,4% a posunula ju tak do najhlbšej recesie zo všetkých veľkých ekonomík.

 

V prípade, že ste zmeškali predchádzajúcu časť, môžete to napraviť na tomto odkaze.

 

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.