Aktuálne správy #58: V mexiku vzniklo sídlisko vytlačené na 3D tlačiarni a Trump zaklamal 15413-krát za posledných 1055 dní

2746

Prinášame vám aktuálne správy, novinky a zaujímavosti z celého sveta. Dozviete sa o veľkom zemetrasení na Filipínach, utopených peniazoch v kryptomene, alebo o novom úspechu 3D tlačiarní.

 

 

Južnú časť Filipín zasiahlo veľmi silné zemetrasenie, ktoré zdemolovalo niekoľko domov. zatiaľ vieme o 3 mŕtvych vrátane 6-ročného dievčaťa, ktoré zavalili sutiny.

 

29-ročný Arnaldo Henderson systematicky bral peniaze z bankového trezoru kde pracoval. Prišli na neho keď sa na instagrame pochválil s luxusnými vecami, ktoré si kúpil ako napríklad s novým mercedesom.

 

39-ročná matka piatich detí žaluje 2 farmaceutické spoločnosti. Žena prišla do lekárne s receptom na tabletku, ktorú dostala od doktora a farmaceut jej odmietol podpísať recept kvôli jeho osobnému presvedčeniu.

Nezisková organizácia New Story už postavila 2700 klasických domov pre chudobných ľudí v Bolívií, Mexiku a Haiti. Rozhodli sa, že urýchlia proces výstavby a začali v mexiku tlačiť domy na obrovskej 3D tlačiarni. Proces výstavby 2 domov trval 24 hodín čistého času.

V prípade, že ste zmeškali predchádzajúcu časť, môžete to napraviť na tomto odkaze.

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre