Aktuálne správy #67: Uniknuté dokumenty spoločnosti Analytica ukazujú ako prebieha manipulácia voličov po celom svete a Iracký parlament schválil vyhostenie jednotiek USA z krajiny

2576

Prinášame vám najaktuálnejšie správy, zaujímavosti a informácie, ktoré vám poskytnú prehľad o dianí vo svete. Dnes sa dozviete o tom ako Japonsku chce zmeniť zničenú Fukushimu na centrum obnoviteľnej energie, o manipulácií voličov, ktorá siaha hlbšie ako sme si mysleli, alebo o mladej premiérke Fínska, ktorá presadila 4-dňový pracovný týždeň.

 

 

Prelomová technológia v oblasti 3D tlače dokáže vytvoriť plochý materiál, ktorý sa dokáže pretransformovať na rôzne tvary podľa potreby, prípadne prostredia. O takomto type materiálu písal už 200 rokov dozadu matematik Carl F. Grauss.

 

 

Severo-východná oblasť Japonska Fukushima je spájaná hlavne s vážnou nehodou atómovej elektrárne. Projekt v hodnote $2,75 miliardy plánuje do roku 2040 spraviť región, ktorý bude 100% zásobovaný obnoviteľnou energiou.

 

 

Objavilo sa vyše 100 000 dokumentov, ktoré sú spájané s manipuláciou voličov v 68 krajinách. Po kauze spoločnosti Analytica s manipuláciou posledných volieb v USA, dokazuje toto odhalenie, že manipulácia prebieha v oveľa väčšom merítku po celom svete. Uniknuté dokumenty  dokázali, že momentálne volebné systémy sú veľmi náchylné na podobné zneužívanie.

 

 

V prípade, že ste zmeškali predchádzajúcu časť, môžete to napraviť na tomto odkaze.

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre